porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Próbne matury - poznaj pytania i odpowiedzi. Matura z języka polskiego

Matury próbne organizowane są prawie w całej Polsce, pod patronatem wydawnictwa Operon. To pierwszy poważniejszy sprawdzian wiedzy przyszłych maturzystów, bo testy nie są weryfikowane przez nauczycieli, lecz sprawdzane poza szkołami. Na podstawie wyników próbnych matur nauczyciele orientują się, jaki jest poziom wiedzy ich uczniów. Dlatego próbne matury również budzą emocje. Dowiedz się, jak wyglądał próbny egzamin z języka polskiego, który odbył się 20 listopada 2012 roku.

egzamin maturalny dodano: 20.11.2012 17:10 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

kiedy próbne matury szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kiedy próbne matury. Wszystko na temat kiedy próbne matury na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.