porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kalendarz pylenia roślin - co kiedy pyli?

Wiosna spędza alergikom sen z powiek, ponieważ w tym okresie rośliny pylą najsilniej. Warto więc wiedzieć, kiedy należy się spodziewać największej ilości pyłków, by móc się odpowiednio przygotować do trudnej walki z alergenami. 

ALERGIA dodano: 30.04.2013 19:37

WIOSNA ALERGIKA. Jak radzić sobie z objawami alergii na trawy i zboża?

Zaczerwienione, łzawiące oczy, swędząca wysypka, duszący kaszel czy „pociągający” nos to niezbyt miłe czy estetyczne skutki pylenia traw i zbóż. Jednak taka jest wiosenna rzeczywistość alergików. Jak to zmienić? Jak złagodzić objawy alergii na trawy i zboża?

ALERGIA dodano: 26.04.2012 08:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

kiedy pylą trawy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kiedy pylą trawy. Wszystko na temat kiedy pylą trawy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.