porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kalendarz pylenia roślin - co kiedy pyli?

Wiosna spędza alergikom sen z powiek, ponieważ w tym okresie rośliny pylą najsilniej. Warto więc wiedzieć, kiedy należy się spodziewać największej ilości pyłków, by móc się odpowiednio przygotować do trudnej walki z alergenami. 

ALERGIA dodano: 30.04.2013 19:37

WIOSNA ALERGIKA. Jak radzić sobie z objawami alergii na trawy i zboża?

Zaczerwienione, łzawiące oczy, swędząca wysypka, duszący kaszel czy „pociągający” nos to niezbyt miłe czy estetyczne skutki pylenia traw i zbóż. Jednak taka jest wiosenna rzeczywistość alergików. Jak to zmienić? Jak złagodzić objawy alergii na trawy i zboża?

ALERGIA dodano: 26.04.2012 08:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

kiedy pylą trawy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kiedy pylą trawy. Wszystko na temat kiedy pylą trawy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.