porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kalendarz biodynamiczny- jakie prace ogrodowe należy wykonać w październiku?

Jesień na dobre rozgościła się w naszym ogrodzie. Większość kwiatów i krzewów już przekwitła. Przed nadejściem zimy watro posadzić jeszcze ostatnie rośliny i zatroszczyć się o ochronę ogrodu przed mrozami. Jakie prace warto wykonać w październiku?

jesienne prace ogrodowe dodano: 06.09.2012 11:24

Kiedy sadzić róże?

Róże, to jedne z najpiękniejszych roślin ogrodowych. Zakwitają już na początku lata i niektóre tworzą kwiaty, aż do jesieni. Warto je posadzić w ogrodzie. Kiedy najlepiej?

rośliny ogrodowe dodano: 17.01.2012 14:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]

Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

kiedy sadzić róże szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kiedy sadzić róże. Wszystko na temat kiedy sadzić róże na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.