porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak ustrzec się złodziei? Kryminolodzy twierdzą, że... się nie da

Sposób na złodzieja. Prefekt paryskiej policji Michel Gaudin wsiadał do pociągu na Gare de Lyon, kiedy podszedł do niego sympatyczny młodzieniec i zapytał czy nie podpisałby petycji do władz. Główny policjant petycję podpisał, a kiedy wsiadł do wagonu stwierdził, że jego rozmówca... ukradł mu telefon ;-)

1 listopada dodano: 25.11.2012 22:53

Jak ustrzec się kieszonkowców?

Kradzież kieszonkowa jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych form przestępstwa. Często ofiary kieszonkowców nie zdają sobie sprawy z tego, że zostały okradzione nawet przez parę godzin po fakcie. Radzimy jak zadbać o bezpieczeństwo własnych kosztowności i jak uniknąć kieszonkowców?

kradzież kieszonkowa dodano: 27.04.2014 10:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

kieszonkowcy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kieszonkowcy. Wszystko na temat kieszonkowcy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.