porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ANNA STARMACH MASTERCHEF. Kim jest Anna Starmach? Co osiągnęła?

Młodziutka Ania ma już spore doświadczenie w gotowaniu! Nic więc dziwnego, że została wybrana na członka jury programu MasterChef. Kim jest i co osiągnęła Anna Starmach? Pora się przekonać!

Anna Starmach dodano: 24.09.2012 13:42 | odpowiedz (4)

Kim są jurorzy programu MASTERCHEF: Anna Starmach i Michel Moran?

W nowym kulinarnych show TVN-u „MasterChef” kucharze-amatorzy będą rywalizowali ze sobą, walcząc o 100 tys. zł i kontrakt na wydanie własnej książki kulinarnej. Efekty ich pracy oceniać będzie jury: Anna Starmach i Michel Morgan. Kim są? Co łączy ich z gotowaniem? Zobacz jury programu Masterchef.

Anna Starmach dodano: 05.09.2012 11:48 | odpowiedz (4)

Anna Starmach kim jest, co osiągnęła. Jakie potrawy ugotuje Anna Starmach w swoim programie "Pyszne 25"?

"Pyszne 25" to program, w którym Anna Starmach udowodni, że w niecałe pół godziny można wyczarować w kuchni pyszne potrawy. Masz niewiele czasu, prawie pustą lodówkę, a za chwilę wpadają z wizytą znajomi lub teściowa? Anna Starmach przybywa z pomocą. W 25 minut pokaże, jak przygotować niezwykłe dania i to za 25 złotych. Co, w którym odcinku ugotuje?

25 złotych dodano: 11.10.2012 11:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

kim jest anna starmach szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kim jest anna starmach. Wszystko na temat kim jest anna starmach na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.