porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SYLWESTER 2012/2013 w WARSZAWIE - oferty KIN. Jakimi filmami kuszą nas stołeczne KINA w sylwestrową noc?

Spędzenie nocy sylwestrowej w kinie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych bali czy bardziej swobodnych domówek. Na to rozwiązanie szczególnie łase są osoby, które nie przepadają za tańcami czy głośnym tłumem, za to lubią dobre filmy. Jakie rozrywki w sylwestrową noc oferują warszawskie kina?

sylwester w kinie dodano: 14.12.2012 07:46

PARYŻ - MANHATTAN. Czy warto iść do kina na nową francuską komedię?

Francuska komedia „Paryż Manhattan” to pełen uroku, sympatyczny drobiazg. Film, któremu choć daleko do wielkości, przywraca wiarę w miłość i kino.

dobry film dodano: 26.10.2012 10:14

Czy warto iść do kina na film JESTEŚ BOGIEM?

Jak na warunki polskiego kina „Jesteś Bogiem” to film znakomity. Znakomity, choć nie wolny od typowych dla naszych produkcji wad. Jednak trudno go nazwać prawdziwą opowieścią o Magiku i jego legendarnej grupie Paktofonika. Czy mimo to warto pójść do kina na film "Jesteś Bogiem"?

film dodano: 01.10.2012 13:44

Dlaczego ostatni film Woody'ego Allena przypomina reklamę Paryża?

Najnowszy film Allena „O północy w Paryżu” pobił w miniony weekend rekord frekwencyjny – obejrzało go w polskich kinach niemal 105 tysięcy widzów. Czy naprawdę warto pójść do kina na ten film, czy mamy do czynienia z wyjątkowym filmem w karierze Allena?

 

CO OBEJRZEĆ W KINIE dodano: 05.09.2011 23:53

TED. Czy warto iść do kina na komedię z Markiem Wahlbergiem i Milą Kunis?

„Ted” szokuje, bawi i wzrusza. Brawurowa komedia twórcy obrazoburczych seriali animowanych „Family Guy”, „American Dad” i „The Cleveland Show” Setha MacFarlane’a udowadnia, że w gatunku zwanym komedia romantyczna nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa.

co w kinie dodano: 11.09.2012 07:59

ZABIĆ, JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ. Czy warto obejrzeć nowy kryminał z Bradem Pittem w roli głównej?

Kolejna znakomita rola Brada Pitta. Po nominowanej do Oscara roli w filmie „Moneyball”, ten słynący dotąd raczej z męskiej urody aktor znów zasłużył na statuetkę. Zresztą filmowi Andrew Dominika należy się kilka nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Andrew Dominika dodano: 20.12.2012 06:31

Kim jest Ridley Scott – twórca „Prometeusza”? Jakie są jego najsłynniejsze filmy

Na ekrany wszedł właśnie „Prometeusz” – nowy film Ridleya Scotta. Czy ma szansę powtórzyć sukces dotychczasowych produkcji brytyjskiego reżysera? Dowiedz się więcej o karierze i filmografii Ridleya Scotta.

film dodano: 23.07.2012 13:24

SPADKOBIERCY. Czy warto iść do kina?

To, że nominowany do sześciu Oscarów film „Spadkobiercy” otrzymał tylko jedną statuetkę (za scenariusz adaptowany) można wytłumaczyć bardzo silną konkurencją. Bo dzieło Alexandra Payne'a to film tyleż piękny i mądry, co wybitny. George Clooney zagrał w nim rolę życia.

Alexander Payne dodano: 14.03.2012 14:30

Muppety powracają! Nowy film z Muppetami.

Muppety to kultowe kukiełki stworzone przez współtwórcę „Ulicy Sezamkowej”, Jima Hensona w latach 70. XX wieku. W ostatnich latach nieco zapomniane, dziś powracają w wielkim stylu na kinowe ekrany. Dowiedz się więcej o filmie „Muppety”.

Amy Adams dodano: 20.01.2012 15:07

CO JEST GRANE, DAVIS? czyli BRACIA COEN o ciężkim losie artysty. Warto iść do kina?

Ethan i Joel Coenowie, bogowie alternatywnego kina amerykańskiego zawodzą, W swoim nowym dziele, komediodramacie „Co jest grane, Davis?”, powtarzają patenty ze swoich wcześniejszych filmów. Na dodatek nużą.

film dodano: 03.03.2014 16:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

kino szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kino. Wszystko na temat kino na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.