porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kuchnia czeska - jakie najlepsze przepisy kuchni czeskiej?

Nie byłoby kuchni czeskiej bez słynnych knedlików, smażonego sera czy znanych w całej Europie czeskich zup – szczególnie czosnkowej. Ze względu na bliskie położenie naszych krajów, kuchnie polska i czeska są do siebie trochę zbliżone, ale mają wyraźne różnice np. w sposobie łączenia jajka z zupą. Jakie są najpopularniejsze dania kuchni czeskiej?

czeska kuchnia dodano: 22.05.2012 11:37 | odpowiedz (1)

Euro na talerzu: kuchnia czeska

Kuchnia czeska nie jest tak bardzo odległa od naszej, czy niemieckiej. Czesi jedzą suto i... dość kalorycznie. Fundamentem czeskiej kuchni są oczywiście knedliki przygotowywane na wiele sposobów i mięso.

czeska kuchnia dodano: 17.06.2012 11:31

Czeska kuchnia - jakie przysmaki można zjeść w Czechach?

Czeska kuchnia słynie głównie z mącznych i ziemniaczanych potraw oraz piwa, dlatego smakuje szczególnie Polakom. Co zjeść w czeskiej knajpie?

Czechy dodano: 02.11.2014 12:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Balcerowicz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Profesor Leszek Balcerowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków. Z ...

knedliki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. knedliki. Wszystko na temat knedliki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.