porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki kocioł gazowy wybrać? Kondensacyjny czy tradycyjny?

Wybór kotła gazowego powinien być uzależniony m.in. od zapotrzebowania domu na ciepło i ciepłą wodę użytkową (jeśli kocioł ma ogrzewać również ją). Jeśli wziąć pod uwagę koszty eksploatacyjne, nasz wybór powinien paść na kondensacyjny kocioł gazowy. Dlaczego?

jaki kocioł dodano: 20.12.2012 16:29

Jak dobrze wybrać KOCIOŁ DWUFUNKCYJNY?

Kocioł dwufunkcyjny podgrzewa wodę do centralnego ogrzewania i przygotowuje ciepłą wodę użytkową, ale w ograniczonej ilości. Jest dobrym rozwiązaniem, ale do domu z niezbyt rozległą instalacją ciepłej wody i z niewielką liczbą punktów poboru. Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze kotła dwufunkyjnego.

ciepła woda dodano: 17.12.2012 14:04

Ogrzewanie domu. CZYM OGRZEWAĆ dom?

Ogrzewanie w naszym klimacie jest niezbędne w każdym domu. Jak wybrać sposób ogrzewania, który zapewni komfortowe ciepło w domu, a jednocześnie niskie rachunki? Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze źródła ciepła.

kocioł na paliwa stałe dodano: 08.10.2012 16:26

Ciepła woda z kotła. Jak oszczędnie i ekologicznie ogrzewać wodę użytkową?

Do ogrzewania wody użytkowej może posłużyć kocioł gazowy lub olejowy, który będzie również ogrzewał dom. Aby jednak jego praca była jak najbardziej wydajna, a ogrzewanie generowało jak najniższe koszty, warto wybrać kocioł kondensacyjny. Sprawdź, jakie są zalety takich kotłów.

ciepła woda użytkowa dodano: 03.10.2012 13:41

Jaki kocioł gazowy można zainstalować w łazience?

Kotły - również gazowe - zwykle instaluje się w pomieszczeniu gospodarczym (technicznym), jeśli tylko takie się w domu znajduje. Czasem, gdy dom jest niewielki, możemy nie mieć takiego pomieszczenia lub chcemy je wykorzystać w inny sposób, a kocioł umieścić w łazience, jeśli spełnia odpowiednie wymagania. Jaki wtedy powinien być kocioł gazowy?

aranżacja łazienki dodano: 03.01.2012 13:48

Co to znaczy, że kocioł jest kondensacyjny? Czy warto kupić KOCIOŁ KONDENSACYJNY?

Kotły kondensacyjne - gazowe i olejowe - to jeden ze sposobów na zmniejszenie kosztów ogrzewania domu. Na czym polega działanie takich kotłów? W czym kotły kondensacyjne są lepsze od zwykłych kotłów na gaz lub olej?

gaz dodano: 28.10.2011 09:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

kocioł kondensacyjny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kocioł kondensacyjny. Wszystko na temat kocioł kondensacyjny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.