porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są rodzaje kotłów gazowych? [PRZEGLĄD]

Kotły gazowe występują w wielu odmianach. Czym się od siebie różnią? Co warto o nich wiedzieć?

instalacja c.o. dodano: 18.03.2015 14:17

Ogrzewanie domu - czy warto inwestować w kocioł dwufunkcyjny?

Nie ulega wątpliwości, że od sposobu ogrzewania i od sprawności instalacji grzewczej, zależy to, jak wysokie są Twoje rachunki za ogrzewanie. Technologie pozwalają na stosowanie różnorodnych rozwiązań. Jednym z nich jest kocioł dwufunkcyjny. Przeczytaj, czy jego instalacja się opłaca.

c.w.u. dodano: 08.06.2014 11:27

Jaki kocioł wybrać do większego domu o dużym zapotrzebowaniu na c.w.u?

Komfort cieplny w domu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru urządzenia grzewczego, którym najczęściej jest kocioł. Jakie urządzenie sprawdzi się w domu o większym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową?

c.w.u. dodano: 10.02.2012 15:30

Jaki kocioł wybrać do małego domu o niedużym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową?

Komfort cieplny w domu w dużej mierze zależy od odpowiedniego doboru urządzenia grzewczego, którym najczęściej jest kocioł. Jakie urządzenie sprawdzi się w niewielkim domu?

c.w.u. dodano: 10.02.2012 15:27

Jaki kocioł gazowy można zainstalować w łazience?

Kotły - również gazowe - zwykle instaluje się w pomieszczeniu gospodarczym (technicznym), jeśli tylko takie się w domu znajduje. Czasem, gdy dom jest niewielki, możemy nie mieć takiego pomieszczenia lub chcemy je wykorzystać w inny sposób, a kocioł umieścić w łazience, jeśli spełnia odpowiednie wymagania. Jaki wtedy powinien być kocioł gazowy?

aranżacja łazienki dodano: 03.01.2012 13:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

kocioł z zasobnikiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kocioł z zasobnikiem. Wszystko na temat kocioł z zasobnikiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.