porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Koktajle orzeźwiające z ogórków i zielonej herbaty

Zielona herbata i ogórki to najpopularniejsze składniki orzeźwiających koktajli. Dzięki połączeniu tych dwóch składników z wybranymi przyprawami, owocami lub warzywami, można wyczarować na prawdę przepyszne koktajle, które nie tylko posiadają ciekawe walory smakowe, ale również działają orzeźwiająco. Sprawdź, jak przygotować koktajl na bazie ogórków i zielonej herbaty!

koktajl z ogórków dodano: 29.06.2016 09:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

koktajl z zielonej herbaty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koktajl z zielonej herbaty. Wszystko na temat koktajl z zielonej herbaty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.