porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Polskie szanse na medale olimpijskie: Maja Włoszczowska

Nie dość, że należy do grona najładniejszych sportsmenek, to jej osiągnięcia naprawdę imponują. Doświadczona Maja Włoszczowska jest jedną z głównych kandydatek w kolarstwie terenowym na Olimpiadzie w Londnie. Czy powtórzy sukces z Pekinu? Dowiedz się więcej o Mai Włoszczowskiej.

kolarstwo górskie dodano: 19.07.2012 14:26

Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki?

Rafał Majka, nowa nadzieja polskiego kolarstwa szosowego wygrał niedawno 14. etap prestiżowego Tour de France. Podobno za każdym mężczyzną odnoszącym sukcesy stoi kobieta. W wypadku naszego nowego sportowego bohatera jest to jego narzeczona, Magda Kowal. Kim jest dziewczyna sportowca?

magda kowal dodano: 24.07.2014 13:15

Rafał Majka — kim jest?

Polscy kolarze odnoszą coraz większe sukcesy w światowych tourach. Obok Michała Kwiatkowskiego na największy polski talent dwóch kółek wyrasta Rałaf Majka. Co warto wiedzieć o tym kolarzu?

giro d'italia dodano: 24.07.2014 13:15

CZESŁAW LANG – kim jest człowiek, który stoi za sukcesem Tour de Pologne?

CZESŁAW LANG. Mimo, iż uwielbia narty i jazdę konną w jego sercu króluje tylko jedna dyscyplina sportu: kolarstwo. Pasja Czesława Langa przełożyła się nie tylko na sukcesy sportowe tego zawodnika, ale po zakończeniu kariery kolarskiej stała się jego misją. Kim jest Czesław Lang?

czesław lang dodano: 05.08.2013 12:36

Kim jest Chris Froome? Co wiadomo o zwycięzcy Tour de France?

To historia pocieszająca, o tym, że jeśli ktoś ma pasję, mimo niepowodzeń, dojdzie do celu. Tak też było z Chrisem Froome, zdobywcą Tour de France 2013. Kim jest? Niezwykłym sportowcem.

Chris Froome dodano: 04.08.2013 15:45

Co to jest speedrower?

Speedrower to dyscyplina sportu wzorowana na wyścigach żużlowych na motocyklach. Jej osobliwa nazwa, angielsko-polska, wynika z pochodzenia. Zrodziła się na Wyspach Brytyjskich, a jej nazwa oryginalna to cycle speedway.

Anita Włodarczyk dodano: 28.11.2012 14:10

Ile KOSZTUJE PROFESJONALNY SPRZĘT najlepszych polskich OLIMPIJCZYKÓW?

Sport to zdrowie, ale często również... wielkie wydatki. Szczególnie wtedy, gdy jest uprawiany profesjonalnie. Zobacz ile najlepsi polscy olimpijczycy wydają na sprzęt w ciągu sezonu. Mówimy ile kosztuje sprzęt olimpijczyków. 

biatlon dodano: 10.01.2012 14:44

Tour de France 2015 w liczbach

Czy wiesz, że w tegorocznym wyścigu kolarskim Tour de France (4 – 26 lipca) w gronie 198 kolarzy, którzy stają na starcie, znajdzie się aż 80 zawodników, którzy w swoim dorobku mają przynajmniej jedno zwycięstwo w wielkim tourze?

Tour de France 2015 dodano: 02.07.2015 16:58

Wyścig kolarski Tour de France: co warto wiedzieć?

4 lipca 2015 roku już po raz 102. wystartował słynny szosowy wyścig kolarski Tour de France. Co warto o nim wiedzieć?

michał kwiatkowski dodano: 06.07.2015 13:44

Mistrz świata - Michał Kwiatkowski, kolarz - kim jest?

Michał Kwiatkowski wygrał wyścig ze startu wspólnego w hiszpańskiej Ponferradzie. Jest pierwszym Polakiem - mistrzem świata elity zawodowców. Kim jest Michał Kwiatkowski?

michał kwiatkowski dodano: 28.09.2014 21:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w ...

kolarstwo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kolarstwo. Wszystko na temat kolarstwo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.