porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kolendra siewna - jakwykorzystać ją dla zdrowia.

Kolendra to roślina dorastająca do około 3/4 metra, ma liście przypominające kształtem liście pietruszki, a kwiaty podobne do kopru. Są białe lub bladoróżowe. Jej owocem jest mała, żeberkowana, kulista rozłupnia o mocnym zapachu. Na jakie dolegliwości stosuje się kolendrę w ziołolecznictwie?

kolendra dodano: 20.07.2016 17:30

Kolendra - jakie jej części są jadalne? Do czego dodawać kolendrę?

Są dwa rodzaje kolendry - Coriandrum sativum L. zwaną także kolendrą siewną i Coriandrum tordylium. W kuchni stosujemy pierwszą z wymienionych powyżej odmian, która wyglądem bardzo przypomina pospolitą pietruszkę.

curry dodano: 19.05.2016 16:04

Kolendra siewna - właściwości i zastosowanie. Jak uprawiać kolendrę siewną?

Kolendra siewna to roślina przypominająca natkę pietruszki. Jej nasiona o cytrynowym aromacie to idealna przyprawa do mięs i ryb. Liście kolendry z dodatkiem czosnku i oliwy to smaczny dodatek do krewetek. Jak uprawiać kolendrę siewną w ogrodzie?

jak uprawiać kolendrę dodano: 18.06.2014 17:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

kolendra siewna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kolendra siewna. Wszystko na temat kolendra siewna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.