porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Battlestar Galactica. Co sprawia, że jest to kultowy serial?

Battlestar Galactica to serial, który wciąga. Choć tytuł sugeruje, że to po prostu kosmiczna bijatyka, to okazuje się, że o sukcesie tego serialu nie decydują wcale efekty specjalne i wątki batalistyczne. Mówimy, dlaczego Battlestar Galactica tak bardzo podoba się telewidzom.

 

Battlestar Galactica dodano: 27.01.2012 18:39

PIERWSZA KOLONIA. Kiedy dziecko jest gotowe do samodzielnego wyjazdu na wakacje?

To pytanie zadaje sobie prawie każdy rodzic kilkulatka. Jednak o tym, czy twoje dziecko jest gotowe na samodzielny wyjazd, zdecyduje raczej jego rozwój emocjonalny niż metryka. Zobacz, jak sprawdzić czy dziecko jest gotowe na wyjazd bez rodziców i kiedy możesz mu zaproponować pierwsze kolonie.

samodzielny wyjazd dziecka dodano: 23.06.2013 10:32

Pierwsza kolonia z rodzicami

Wysłanie małego dziecka na kolonię zawsze budzi duże emocje, szczególnie, gdy jest to pierwszy taki wyjazd w jego życiu. Rodzice mają obawy, jak dziecko zniesie kilkunastodniowe rozstanie. A co jeśli po kilku dniach zadzwoni z płaczem i powie "ja chcę do domu"? Rodzicom małych dzieci podsuwamy pomysł na kolonię z opcją "wakacje z rodzicami". Co to takiego?

kolonia dodano: 20.07.2015 08:45

Jak spakować dziecko na obóz harcerski? Lista rzeczy na wyjazd

Jeśli nasze dziecko wyjeżdża na wakacyjny obóz harcerski czy zuchowy, trzeba je szczególnie przygotować, zwłaszcza jeśli obóz organizowany jest w lesie, w bazie harcerskiej, pod namiotami.

BAGAŻ dodano: 13.07.2015 11:46

Kieszonkowe na kolonii: ile dać dziecku pieniędzy i co zrobić, aby za szybko ich nie wydało?

Martwisz się, że twoje dziecko wyda całe kieszonkowe pierwszego dnia kolonii? Przed wyjazdem naucz swoją pociechę zarządzać gotówką. Podpowiadamy, jak to zrobić.

dziecko dodano: 25.06.2015 07:34

Kolonie: jak i kiedy należy powiadomić kuratorium?

Sprawdzenie bezpieczeństwa dziecka na wakacyjnym wyjeździe jest podstawą! Skargi dziecka, niepokojące zachowanie, czy zły stan zdrowia na kolonii powinny być sygnałem do interwencji. Sprawdź, do kogo możesz zwrócić się po pomoc i gdzie jej szukać!

bezpieczeństwo dziecka dodano: 21.06.2015 07:44

Kolonie - jak sprawdzić obóz lub kolonię dziecka?

Skandaliczne warunki, brak opieki, zatrucia i transport zdezelowanym autokarem - możesz uchronić swoje dziecko przed wyjazdem na obóz lub kolonię, który stanie się koszmarem. Podpowiadamy, jak sprawdzić organizatora wyjazdu i prześledzić program wycieczki!

jak sprawdzić kolonie dodano: 18.07.2013 12:53

WAKACJE. Obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży - jak wybrać dobry obóz?

Pytanie tytułowe jest trudne, ale odpowiedż możliwa - po dołożeniu staranności i sprawdzeniu kilku istotnych faktów ryzyko nietrafionej decyzji maleje niemal do zera. Wszystko da się sprawdzić - poza pogodą w danym terminie oczywiście... Jak dobrze wybrac obóz żeglarski dla dziecka?

dzieci dodano: 26.07.2012 11:08 | odpowiedz (3)

Jak SPAKOWAĆ DZIECKO na KOLONIĘ? Co dziecko powinno zabrać na wakacyjny wyjazd?

Twoja pociecha pierwszy raz wyjeżdża na kolonie i boisz się, czy da sobie radę bez ciebie. Nie wiesz, jak wyposażyć dziecko, aby niczego mu nie zabrakło, a jednocześnie nie miało ważącej 50 kg torby? Sprawdź, co jest najpotrzebniejsze podczas wakacji na koloniach lub obozie.

BAGAŻ dodano: 25.06.2015 11:36

Czego nie dawać dziecku na kolonie? Lista rzeczy, których lepiej nie pakować!

Wysyłasz dziecko na kolonię i martwisz się, czy ma spakowane wszystko, co może mu być potrzebne. My nie będziemy pisać, co mu się przyda i koniecznie co musi mieć, natomiast piszemy czego LEPIEJ MU NIE DAWAĆ!

dziecko na koloniach dodano: 25.06.2015 07:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

kolonie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kolonie. Wszystko na temat kolonie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.