porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie KOLORY USPOKAJAJĄ, jakie są AGRESYWNE: Psychologia kolorów we wnętrzach

Czerwony nigdy do sypialni, żółty nie do pracy? To prawda czy mit? Kolory we wnętrzach również oddziałują na nasze samopoczucie. Warto więc wiedzieć, które wybrać, aby przebywanie w mieszkaniu stało się przyjemnością.

kolory dodano: 15.08.2013 21:15 | odpowiedz (3)

CHROMOTERAPIA - terapia kolorem. Czy wiesz, jak kolory wpływają na psychikę?

Gdy jesteśmy zdenerwowani, idziemy do parku, aby w otoczeniu zieleni uspokoić skołatane nerwy. Jeśli po przebudzeniu brak nam energii, zakładamy jakiś czerwony element garderoby. Często intuicyjnie wykorzystujemy wpływ kolorów do poprawy nastroju. Jak poszczególne kolory działają na psychikę?

chromoterapia dodano: 06.06.2013 06:56 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

kolory a psychika szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kolory a psychika. Wszystko na temat kolory a psychika na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.