porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakich środków na komary nie stosować w ciąży?

Preparaty chemiczne to najskuteczniejsze repelenty. Działają w ten sposób, że blokują receptory komarów nawet na kilka godzin. Jednak zawierają substancje chemiczne, których w ciąży lepiej unikać.

ciąża dodano: 21.04.2015 11:26

Jakie choroby przenoszą komary? Czym można zarazić się po ukąszeniu komara?

Choroby przenoszone przez komary kojarzą się przede wszystkim z tropikami i żyjącymi tam komarami tygrysimi. Jednak już w Europie i w Polsce sporadycznie pojawiają się przypadki groźnych chorób przenoszonych przez komary. Czym można zarazić się po ukąszeniu komara?

dilofilarioza dodano: 24.06.2013 07:09

Sposoby na kleszcze, meszki, komary i inne uciążliwe owady - jakie?

Latem musimy liczyć się z zagrożeniem ze strony kleszczy, komarów i innych nieprzyjemnych insektów. Spędzając czas na powietrzu, warto dowiedzieć się, jak uchronić siebie i dzieci przed wpływem kleszczy i komarów. Poznaj sprawdzone sposoby!

jak odstraszyć komary dodano: 21.06.2013 11:54

Komary ukąszenia. Jakie preparaty z apteki bez recepty?

Natarczywy świąd po ukąszeniu komara to nic przyjemnego. Sprawdź, które preparaty łagodzące skórę po ukąszeniu możesz kupić w aptece bez recepty.

ALERGIA dodano: 21.06.2013 08:43

Jaką POGODĘ będziemy mieć w CZERWCU w Polsce w 2012 roku?

Pogoda w czerwcu ma być... letnia. Oznacza to dość wysokie temperatury, ale i niestety deszcz. Kto wybiera się na urlop, powinien jechać w pierwszej połowie miesiąca.

deszcz dodano: 10.05.2012 10:38

Jak ochronić dom przed atakiem owadów? Jak SAMODZIELNIE zamontować MOSKITIERĘ?

Moskitiera to najskuteczniejsza z wymyślonych dotąd metod na uniknięcie latających i gryzących owadów w domu lub mieszkaniu. Zobacz jak montuje się poszczególne jej modele. Jak chronić się przed komarami? Jak chronić się przed komarami?

moskitiera dodano: 01.03.2013 20:36

Co to jest dirofilarioza? Komary roznoszą dirofilariozę!

Dirofilariozę, pasożytniczą chorobę przenoszoną m.in. przez samicę popularnego u nas komara Widliszka obserwowano głównie w południowej Europie, Afryce, Azji. W ostatnich latach pojawiła się ona także już w Niemczech, Czechach oraz niestety w Polsce.

dirofilarioza dodano: 12.07.2013 10:24

NOWY PASOŻYT W POLSCE. Dlaczego KOMARY mogą być niebezpieczne? Co to jest nicień Dirofilaria repens?

Od kilku lat w Polsce są wykrywane przypadki zarażenia dirofilarią zarówno u ludzi, jak i u psów. Dirofilaria repens to nicień, przenoszony przez komary, którego obecność objawia się w formie zmiany podskórnej w różnych częściach ciała człowieka, czasami pod spojówką oka lub w gałce ocznej.

choroby pasożytnicze dodano: 21.08.2012 09:53

Moskitiery. Jakie są najskuteczniejsze rodzaje moskitier?

Latem dokuczają nam komary, muchy i meszki. Wystarczy pozostawić uchylone okno, aby skutecznie zakłóciły nasz spokój i utrudniły zasypianie. Jeśli chcesz mieć problem z głowy - zamontuj w oknach moskitiery. Jakie moskitiery wybrać?

meszki dodano: 05.06.2012 17:50

Jak domowym sposobem pozbyć się komarów?

Komary potrafią zepsuć nawet najpiękniejsze letnie wieczory. Jak domowym sposobem pozbyć się komarów z ogrodu i z domu? Wystarczy wiedzieć, czego nie lubią. Poznajcie proste sposoby na pozbycie się komarów!

jak pozbyć się komarów dodano: 22.06.2014 15:20 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

komary szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. komary. Wszystko na temat komary na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.