porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KOMISARZ ALEX - serial w TVP1 z Kubą Wesołowskim. Czy to polska wersja Komisarza Rexa?

Komisarz Alex to polska wersja popularnego włosko-austriackiego serialu kryminalnego Komisarz Rex. W roli głównej występuje Kuba Wesołowski. Psa Aleksa grają dwa owczarki niemieckie.

Ewa Kasprzyk dodano: 10.03.2012 10:50 | odpowiedz (4)

KOMISARZ ALEX. Jak Anna Przybylska zmieniła się w „łódzką modliszkę”?

Annę Przybylską miliony telewidzów pokochały za rolę Marylki Baki w serialu „Złotopolscy”. W filmie sensacyjnym „Sęp” zagrała Nataszę. Niedługo, w marcu br., fani serialu „Komisarz Alex”, a i samej aktorki, będą mogli podziwiać Przybylską w kolejnym wcieleniu.

Anna Przybylska dodano: 16.01.2013 13:15

Nowy policjant w serialu KOMISARZ ALEX. Kto zastąpi Kubę Wesołowskiego?

Tego chyba się nikt nie spodziewał. W dramatycznych okolicznościach zginie jeden z najpopularniejszych serialowych bohaterów – komisarz Marek Bromski (Kuba Wesołowski) z „Komisarza Alexa”. Zastąpi go Michał Orlicz. Nowego opiekuna i przyjaciela Alexa zagra Antoni Pawlicki.

Antoni Pawlicki dodano: 07.03.2013 06:34

Kuba Wesołowski i Komisarz Alex - czy będzie dalszy ciąg serialu TVP i kto zagra główną rolę?

Kuba Wesołowski główny aktor serialu Komisarz Alex żegna się z produkcją TVP. Kuba Wesołowski nie pojawi się już w serialu o komisarzu Aleksie i jego psie. Wesołowskiego ma zastąpić aktor znany z serialu Czas honoru Antoni Pawlicki - takie informacje obiegły serwisy internetowe, pojawiły się m.in. w plejada.pl, pudelek.pl, plotek.pl. Kuba Wesołowski i Komisarz Alex - czy będzie dalszy ciąg serialu TVP i kto zagra główną rolę? Czy Kuba Wesołowski nie zagra w kolejnej części przygód „Komisarza Aleksa”?

Antoni Pawlicki dodano: 18.01.2013 22:40 | odpowiedz (2)

WIOSNA W TELEWIZJI. Jakie seriale wracają, jakie serialowe nowości pojawią się w programie?

Takiego sezonu serialowego jeszcze w naszych stacjach telewizyjnych nie było. W programie pojawi się tylko jedna nowość. Wrócą za to sprawdzone hity. 

Agnieszka Dygant dodano: 07.02.2013 06:31

Czy warto oglądać NOWE SERIALE w telewizji? Jak poznać uzależnienie od seriali i jak je pokonać?

Oglądanie seriali może być przyjemnością, jednak jej nadużywanie, tak jak w wielu innych przypadkach, prowadzi do uzależnienia. Jeżeli ustalasz swój plan dnia zgodnie z programem telewizyjnym i jesteś rozdrażniony, gdy ktoś przerywa twój ulubiony serial, to znak że jesteś uzależniony od seriali. Mówimy jak rozpoznać ten nałóg i jak nad nim zapanować.

AIDA dodano: 04.03.2012 15:27 | odpowiedz (1)

Kim jest Antoni Pawlicki, który zastąpi Jakuba Wesołowskiego w serialu „Komisarz Alex”? Nowy komisarz nazywa się Michał Orlicz

Kim jest Antoni Pawlicki, który zastąpi Jakuba Wesołowskiego w serialu „Komisarz Alex”? Wielbiciele serialu „Komisarz Alex”, jego głównego bohatera Marka Bromskiego i grającego tę postać aktora Jakuba Wesołowskiego są niewątpliwie nieutuleni w żalu. Kto zastąpi Wesołowskiego w 3 serii KOMISARZA ALEKSA, gdy Bromski zginie?

Antoni Pawlicki dodano: 03.04.2013 23:14 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Agatha Christie: co musisz wiedzieć o królowej kryminałów?

Agatha Christie jest najczęściej tłumaczonym autorem wszechczasów, a jeśli chodzi ...

komisarz alex szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. komisarz alex. Wszystko na temat komisarz alex na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.