porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Co to są DNI PŁODNE i jak je obliczyć? Kalkulator dni płodnych i niepłodnych

Planujesz ciążę? Nie wiesz ile trwa twój cykl menstruacyjny? Kalendarz dni płodnych pozwala zaplanować lub uniknąć ciąży. Mówimy, jak obliczyć dni płodne. Jak obliczyc dni plodne i nieplodne?

ciąża dodano: 28.05.2012 14:56 | odpowiedz (3)

Jak dochodzi do zapłodnienia?

Zapłodnienie wymaga spotkania komórki jajowej i plemnika. Jak do tego dochodzi? Jakie warunki muszą być spełnione, by doszło do zapłodnienia?

jajeczkowanie dodano: 21.05.2015 14:11

Które POZYCJE SEKSUALNE sprzyjają zajściu w ciążę? Jak się kochać aby zajść w ciążę?

Kiedy starasz się o dziecko pamiętaj o pozycjach seksualnych, które ułatwiają zajście w ciążę. Jeśli staracie się o dziecko i nie wiecie czemu nadal się nie udaje - koniecznie przeczytajcie ten tekst. Może się okazać, że wszystkiemu winna jest... pozycja. Naukowcy udowodnili, że odpowiednie ułożenie ciała podczas stosunku ma ogromny wpływ na poczęcie dziecka.

ciąża dodano: 20.09.2011 22:04

Od czego zależy płeć dziecka?

Za płeć dziecka odpowiadają chromosomy otrzymane od obojga rodziców.

chromosowy dodano: 08.02.2015 18:32

Metoda dr Shettlesa. Jak zaplanować płeć dziecka?

Metoda owulacyjna to najprostszy i dostępny dla wszystkich sposób na to, aby zapalnować płec dziecka i mieć syna lub córkę. Wyjaśniamy, na czym polega metoda dr Shettlesa.

Komputer cyklu dodano: 28.10.2013 16:48

Czy wybierając POZYCJE SEKSUALNE, można zwiększyć szanse na POCZĘCIE? Jak się kochać, żeby szybciej zajść w ciążę?

Dość rozpowszechnione jest przekonanie, że aby doszło do ciąży, trzeba się kochać w pozycjach, w których kobieta ma uniesione nogi, bo wtedy nasienie spływa głęboko do wnętrza pochwy i na szyjkę macicy. Jednak nie ma żadnych badań, które to potwierdzają.

ciąża dodano: 08.12.2012 06:58

Na czym polega mechanizm zapłodnienia, JAK PRZEBIEGA ZAPŁODNIENIE? Kiedy i jak do niego dochodzi?

Aby doszło do zapłodnienia zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą być płodni – w największym uproszczeniu mówiąc – muszą produkować komórki rozrodcze. To oczywiście bardzo schematyczne stwierdzenie, ponieważ aby doszło do zapłodnienia musi być spełnionych jeszcze szereg innych warunków.

plemnik dodano: 25.04.2012 08:03

JAK ZAPLANOWAĆ PŁEĆ DZIECKA? Co robić, by mieć dziewczynkę?

Niektóre metody planowania płci dziecka są drogie, inwazyjne i kontrowersyjne etycznie. Ale są też takie, które może wypróbować każda para.

chłopiec czy dziewczynka dodano: 28.10.2011 14:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

komórka jajowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. komórka jajowa. Wszystko na temat komórka jajowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.