porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to są DNI PŁODNE i jak je obliczyć? Kalkulator dni płodnych i niepłodnych

Planujesz ciążę? Nie wiesz ile trwa twój cykl menstruacyjny? Kalendarz dni płodnych pozwala zaplanować lub uniknąć ciąży. Mówimy, jak obliczyć dni płodne. Jak obliczyc dni plodne i nieplodne?

ciąża dodano: 28.05.2012 14:56 | odpowiedz (3)

Jak dochodzi do zapłodnienia?

Zapłodnienie wymaga spotkania komórki jajowej i plemnika. Jak do tego dochodzi? Jakie warunki muszą być spełnione, by doszło do zapłodnienia?

jajeczkowanie dodano: 21.05.2015 14:11

Które POZYCJE SEKSUALNE sprzyjają zajściu w ciążę? Jak się kochać aby zajść w ciążę?

Kiedy starasz się o dziecko pamiętaj o pozycjach seksualnych, które ułatwiają zajście w ciążę. Jeśli staracie się o dziecko i nie wiecie czemu nadal się nie udaje - koniecznie przeczytajcie ten tekst. Może się okazać, że wszystkiemu winna jest... pozycja. Naukowcy udowodnili, że odpowiednie ułożenie ciała podczas stosunku ma ogromny wpływ na poczęcie dziecka.

ciąża dodano: 20.09.2011 22:04

Od czego zależy płeć dziecka?

Za płeć dziecka odpowiadają chromosomy otrzymane od obojga rodziców.

chromosowy dodano: 08.02.2015 18:32

Metoda dr Shettlesa. Jak zaplanować płeć dziecka?

Metoda owulacyjna to najprostszy i dostępny dla wszystkich sposób na to, aby zapalnować płec dziecka i mieć syna lub córkę. Wyjaśniamy, na czym polega metoda dr Shettlesa.

Komputer cyklu dodano: 28.10.2013 16:48

Czy wybierając POZYCJE SEKSUALNE, można zwiększyć szanse na POCZĘCIE? Jak się kochać, żeby szybciej zajść w ciążę?

Dość rozpowszechnione jest przekonanie, że aby doszło do ciąży, trzeba się kochać w pozycjach, w których kobieta ma uniesione nogi, bo wtedy nasienie spływa głęboko do wnętrza pochwy i na szyjkę macicy. Jednak nie ma żadnych badań, które to potwierdzają.

ciąża dodano: 08.12.2012 06:58

Na czym polega mechanizm zapłodnienia, JAK PRZEBIEGA ZAPŁODNIENIE? Kiedy i jak do niego dochodzi?

Aby doszło do zapłodnienia zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą być płodni – w największym uproszczeniu mówiąc – muszą produkować komórki rozrodcze. To oczywiście bardzo schematyczne stwierdzenie, ponieważ aby doszło do zapłodnienia musi być spełnionych jeszcze szereg innych warunków.

plemnik dodano: 25.04.2012 08:03

JAK ZAPLANOWAĆ PŁEĆ DZIECKA? Co robić, by mieć dziewczynkę?

Niektóre metody planowania płci dziecka są drogie, inwazyjne i kontrowersyjne etycznie. Ale są też takie, które może wypróbować każda para.

chłopiec czy dziewczynka dodano: 28.10.2011 14:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

komórka jajowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. komórka jajowa. Wszystko na temat komórka jajowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.