porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Które laptopy są najlepsze?

Firma Rescuecom opublikowała raport najbardziej niezawodnych laptopów. Zwycięzcą została firma Apple z linią MacBook, MacBook Pro i MacBook Air, na dalszych pozycjach uplasowały się: ASUS, IBM/Lenovo, Toshiba oraz HP/Compaq. Raport niezawodności komputerów (Computer Reliability Report) zbudowano w oparciu o liczbę telefonów do pomocy technicznej Rescuecom w stosunku do rynkowego udziału producenta laptopów na rynku. W zestawieniu najwyższą notę uzyskała firma Apple, która uzyskała 365 punktów.

APPLE dodano: 02.10.2013 14:09

Czy komputer powinien stać w sypialni?

Najlepiej, jeśli komputer nie narusza wypoczynkowego charakteru pokoju. Gdy pracujemy na laptopie, czasowe zaadaptowanie na biurko komputerowe stołu w jadalni zwykle nie stwarza problemu. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie komputera na mobilnym stelażu, który na czas pracy przysuwamy do stołu, a na co dzień ukrywamy w szafce lub kącie. Inny niekłopotliwy sposób na komputer to mobilne biurko, które można ustawić w wydzielonym miejscu, a w razie potrzeby przesunąć do innego pomieszczenia.

laptop dodano: 28.09.2013 14:09

Gdzie można oglądać polskie SERIALE ZA DARMO? Prawo Agaty, Julia - gdzie obejrzeć bezpłatnie?

Nie masz telewizji, ale mimo to chciałbyś obejrzeć polskie seriale i to za darmo. To możliwe, jeśli tylko masz sprawny i w miarę szybki internet. Wystarczy tylko, że wiesz, gdzie szukać ulubionych seriali.

bezpłatne oglądanie dodano: 23.05.2012 07:39 | odpowiedz (1)

Jak naładować baterię telefonu?

Jak często zdarzyło się wam zapomnieć naładować potrzebny sprzęt? Ile razy bywało tak, że wasz telefon wyłączał się w najmniej oczekiwanym momencie? Jest na to rozwiązanie. Opaska na rękę do ładowania sprzętów przenośnych. Samą bransoletę doładujemy w domu z komputera, by później móc zgromadzoną energię przekazać innemu sprzętowi.

ładowarka dodano: 14.01.2014 17:02

Czy mogę oglądać NAZIEMNĄ TELEWIZJĘ CYFROWĄ na swoim komputerze?

Telewizję naziemną można oglądać na swoim komputerze! Wystarczy zaopatrzyć się w tuner podłączany do gniazda USB. Do niego podpina się kabelek z anteną, wgrywa się na dysk oprogramowanie umożliwiające oglądanie i nagrywanie programów. Zobacz, jakie to proste!

DVB-T dodano: 06.02.2012 00:45

Myszą po oczach, czyli o tym jak komputer osłabia wzrok. Zadbaj o wzrok przed monitorem!

Siedzenie przed ekranem komputera to ciągła walka ze zmęczeniem i zesztywnieniem różnych mięśni. Oczy, wyposażone w mocne mięśnie, na ogół ją wygrywają. Starają się sprostać patrzeniu w migający ekran, pracując tak, byśmy widzieli wyraźny obraz. Ale w końcu dają o sobie znać koszty tych zwycięstw. Dowiedz się czemu patrzenie w monitor szkodzi oczom i jak przeciwdziałać szkodom.

jak chronić wzrok dodano: 06.03.2012 09:43 | odpowiedz (1)

Jak zainteresować dzieci książkami?

Nawet najciekawszy program w telewizji nie zastąpi tego, co może się rozegrać w wyobraźni dziecka pod wpływem ciekawej książki. Dlatego jeśli twoje dziecko nie interesuje się niczym, co nie ma klawiatury, najwyższa pora, by to zmienić.

ciekawość świata dodano: 23.04.2012 15:05 | odpowiedz (1)

Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa. Jak ZAPOBIEGAĆ ZAKRZEPICY? ZAKRZEPICA PROFILAKTYKA

Od rana do nocy siedzisz przy komputerze? Długo podróżujesz samolotem? A może byłeś przykuty na długie tygodnie do szpitalnego łóżka wskutek przewlekłej choroby albo po ciężkiej operacji? Często nawet nie wiesz, że w takich sytuacjach byłeś mocno narażony na ryzyko pojawienia się ŻChZZ.

choroba dodano: 24.11.2012 14:04

Jak zrobić przypisy w WORDZIE? Jak zrobić przypis dolny, a jak górny?

Wstawianie przypisów w Wordzie może być proste. Mówimy jak to zrobić.

Microsoft Office dodano: 11.04.2012 09:26

Osoby 50+ a internet. Dlaczego pokochały sieć?

Wydawałoby się, że osoby po 50. roku życia nie są w Polsce grupą, która najchętniej sięga po telefony komórkowe i serfuje po internecie. Jednak to błędne mniemanie.

50+ dodano: 10.05.2015 14:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

komputer szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. komputer. Wszystko na temat komputer na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.