porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak udekorować stół na Komunię Świętą?

Do Pierwszej Komunii przystępuje się raz w życiu, to także pierwsze świadome przeżywanie ważnej uroczystości religijnej. Oczywiste jest więc, że chcemy nadać jej ładną i godną oprawę. Nie tylko w kościele, ale także w domu. A tu najważniejszy jest stół, przy którym zbiorą się goście.

dekoracja stołu kwiatami dodano: 16.05.2017 16:51

Tort na komunię. Jak powinny wyglądać torty komunijne?

Na przyjęciu z okazji pierwszej komunii nie może także zabraknąć wspaniałego tortu. Jak powinien wyglądać tort komunijny i jak go udekorować?

jak zrobić tort dodano: 05.05.2015 11:13

Menu na komunię - Co podać na Pierwszą Komunię Świętą?

Menu komunijne jest ważnym elementem całej uroczystości. Na to, jakie potrawy się zdecydujemy, na pewno ma wpływ budżet, liczba gości oraz to, czy sami przygotujemy poczęstunek, czy będziemy go zamawiać. Sprawdź przykładowe menu komunijne!

komunia catering dodano: 05.04.2016 15:55

Jak udekorować stół na komunię?

Po mszy, w dniu pierwszej komunii świętej dziecka, warto zaprosić rodzinę na przyjęcie w domu. Jak na tę okazję udekorować stół? O co zadbać, aby w domu zapanowała szczególna atmosfera?

dekoracja stołu dodano: 04.04.2016 16:20

Pierwsza Komunia Święta – jakie zmiany? Co i gdzie się zmieni?

Pierwsza Komunia Święta niekoniecznie w drugiej klasie, albo w grupie, albo indywidualnie, w momencie wskazanym jako właściwy przez rodziców, nawet już w 7. roku życia dziecka – w sprawie przyjmowania sakramentu szykują się zmiany, na razie jednak tylko w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.

indywidualna pierwsza komunia dodano: 15.10.2013 08:47

Życzenia na Pierwszą Komunię - czego życzyć dziecku?

Życzenia na komunię - piękne, wybrane specjalnie dla dziecka życzenia są taką samą pamiątką wyjątkowej chwili, jaką jest uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Są też rodzajem prezentu, którym obdarowujemy dziecko. Zobacz, jakie są najlepsze życzenia na Pierwszą Komunię.

pierwsza komunia święta dodano: 30.04.2015 13:17

Gotowe życzenia dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii: podpowiedzi

Jakie są najpiękniejsze życzenia z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Czego życzyć dziecku w dniu Pierwszej Komunii Świętej? Życzenia i wierszyki na I Komunię Świętą.

pierwsza komunia dodano: 05.05.2013 16:18

Jak składać życzenia na Pierwszą Komunię?

Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość w życiu każdego dziecka. Zgodnie z tradycją z okazji Pierwszej Komunii Świętej odbywają się przyjęcia lub rodzinne obiady, na których składane są życzenia. Jak składać życzenia na Pierwszą Komunię Świętą?

pierwsza komunia dodano: 05.05.2013 16:10

KOMUNIA: dekoracyjny pokrowiec na wazon krok po kroku

Stół na przyjęcie komunijne ozdabia się kwiatami. Jak wiadomo koszty przyjęcia nie są małe, więc kupno nowych wazonów na bukiety nie należy do priorytetów. Jak wykorzystać to co mamy i nadać wazonom odświętnego charakteru? Można je ukryć w dekoracyjnych pokrowcach łatwych do samodzielnego wykonania.  Mówimy, jak ozdobić wazon z bukietem kwiatów.

bukiet kwiatów dodano: 30.04.2015 12:21

KOMUNIA: jakie dokumenty są potrzebne?

Sakrament I Komunii Świętej jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu młodego katolika. Oprócz przygotowania duchowego dziecka ważne jest również zadbanie o wszystkie potrzebne dokumenty, które pozwolą przystąpić dziecku do Pierwszej Komunii. O jakich dokumentach muszą pamiętać rodzice?

dokumenty na komunię dodano: 09.04.2013 11:01 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Uczestniczka Masterchefa, matka dwójki dzieci i dziewczyna Playboy'a. Kim ...

komunia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. komunia. Wszystko na temat komunia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.