porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

José Carreras wystąpi w Warszawie

Mamy dobre wieści dla wielbicieli głosu José Carrerasa – wybitny śpiewak zawita w listopadzie do Warszawy! Przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej zaprezentuje największe przeboje muzyki operowej, utwory z legendarnych musicali oraz piękne hiszpańskie i włoskie pieśni.

José Carreras dodano: 07.09.2011 07:23

Juwenalia 2012. Kto i kiedy zagra w Krakowie na tegorocznych Juwenaliach?

Tegoroczne Studenckie Święto w Krakowie rozpocznie się 15 maja, i choć krakowskie Juwenalia potrwają tylko 6 dni, pod względem oferty muzycznej miasto stanęło na wysokości zdania. Mówimy, kto i kiedy zagra w Krakowie na tegorocznych Juwenaliach.

juwenalia dodano: 09.05.2012 14:06

Jaką muzykę wykonuje Hugh Laurie? Kiedy serialowy dr House zagra koncert w Polsce?

Hugh Laurie, czyli cyniczny lekarz z serialu "Dr House" pojawi się w czerwcu w Polsce. Tym razem nie będzie udzielał się aktorsko, ale zaśpiewa.

dr house dodano: 19.04.2013 07:55

"Mamy dzieci bez mamy" co to za akcja? [PROGRAM]

"Mamy dzieci bez mamy" to czwarty z rzędu już koncert charytatywny na rzecz Fundacji Mamy Dzieci, organizowany w Teatrze Żydowskim w Warszawie. Jak wygląda program imprezy? Kto pojawi się na scenie?

charytatywne koncerty dodano: 18.10.2014 13:15

Ed Sheeran w Polsce - kiedy?

Ed Sheeran zagra w Polsce w lutym przyszłego roku. Niestety, bilety na koncert wyprzedano w jeden dzień. Być może kolejna pula biletów będzie dostępna w sprzedaży stacjonarnej.

Torwar dodano: 21.09.2014 23:41

LEONARD COHEN znów w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gigant powraca. W piątek, 19 lipca, w łódzkiej hali Atlas Arena wystąpi jeden z ostatnich gigantów muzyki popularnej – kanadyjski poeta i bard Leonard Cohen. To może być jego ostatni występ w naszym kraju.

Atlas Arena dodano: 27.02.2013 14:32

Gdzie i kiedy odbędzie się urodzinowy koncert radiowej Trójki?

Program Trzeci Polskiego Radia, czyli popularna Trójka, w tym roku obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji odbędzie się koncert, który będzie transmitować Telewizja Polska. Gdzie i kiedy odbędzie się jubileuszowy koncert Trójki, kiedy będzie można obejrzeć jego transmisję?

jubileusz dodano: 26.10.2012 11:02

Noc Muzeów w Warszawie - koncert chopinowski w Łazienkach

Noc Muzeów w Warszawie to nie tylko zwiedzanie galerii, muzeów i niedostępnych na co dzień instytucji, ale też wiele wydarzeń towarzyszących. Jeśli masz dość ścisku przed muzeami i oglądania wystaw w tłumie zwiedzających, polecamy koncert w warszawskich Łazienkach.

Chopin dodano: 14.05.2015 08:52

Grammy 2012 bez Whitney Houston, z Adele. KTO WYGRAŁ?

Ceremonia rozdania nagród Grammy 2012 upłynęła w cieniu śmierci Whitney Houston. Najwięcej statuetek zebrała Adele, która do domu przywiozła aż sześć nagród. Kto zastąpił Whitney Houston na gali? Jak jej śmierć wpłynęła na uroczystość?

ADELE dodano: 16.02.2012 17:50

Jak będzie wyglądała letnia ramówka radiowej Dwójki?

Od 18 czerwca 2012 radiowa Dwójka wprowadza letnią ramówkę. Na antenę powracają przedpołudniowe pasmo „Mollo melomana” oraz transmisje koncertów „Letni Festiwal Muzyczny”. Pojawi się również nowy cykl z udziałem słuchaczy „Rozmowy po zmroku”, a „Five o’clock” doczeka się emisji na żywo. Mówimy jaka jest letnia ramówka radiowej Dwójki.

antena na żywo dodano: 19.06.2012 10:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

koncert szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koncert. Wszystko na temat koncert na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.