porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Petro Poroszenko – kim jest nowy prezydent Ukrainy? [SYLWETKA]

Petro Poroszenko, który został prezydentem Ukrainy, jest jednym z najbogatszych oligarchów tego kraju. Biznesmen, który dorobił się miliardów na produkcji słodyczy, jest również czynnym działaczem politycznym w swoim kraju. Co wiemy o jego karierze?

nowy prezydent ukrainy dodano: 25.05.2014 19:52

Konflikt na Ukrainie. Wojsko Polskie ogłosi mobilizację?

Czy młodzi Polacy powinni obawiać się powołania do wojska w związku z konfliktem na Ukrainie? Czy polska armia przygotowuje się do powszechnej mobilizacji? Kto i kiedy dostanie powołanie do wojska?

mobilizacja powszechna dodano: 12.03.2014 13:52 | odpowiedz (1)

Jakimi siłami dysponują Rosjanie?

Konflikt na Ukrainie może przerodzić w wojnę, która ogarnie Polskę. Co Rosjanie mogą na nas rzucić? Dowiedz się, jak uzbrojona jest armia rosyjska?

armia rosyjska dodano: 15.03.2014 14:54

Jakie są polskie działania ws. konfliktu na Ukrainie?

W Polsce są zbierane fundusze na zakup leków i żywności dla poszkodowanych na Euromajdanie. Polskie szpitale przyjmują rannych, którym udało się przedostać przez granicę polsko-ukraińską. Szefowie polskiej dyplomacji prowadzą negocjacje z prezydentem Ukrainy, lecz wciąż nie udało się podpisać porozumienia.

demonstracje na ukrainie dodano: 21.02.2014 13:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

konflikt na Ukrainie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. konflikt na Ukrainie. Wszystko na temat konflikt na Ukrainie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.