porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Petro Poroszenko – kim jest nowy prezydent Ukrainy? [SYLWETKA]

Petro Poroszenko, który został prezydentem Ukrainy, jest jednym z najbogatszych oligarchów tego kraju. Biznesmen, który dorobił się miliardów na produkcji słodyczy, jest również czynnym działaczem politycznym w swoim kraju. Co wiemy o jego karierze?

nowy prezydent ukrainy dodano: 25.05.2014 19:52

Konflikt na Ukrainie. Wojsko Polskie ogłosi mobilizację?

Czy młodzi Polacy powinni obawiać się powołania do wojska w związku z konfliktem na Ukrainie? Czy polska armia przygotowuje się do powszechnej mobilizacji? Kto i kiedy dostanie powołanie do wojska?

mobilizacja powszechna dodano: 12.03.2014 13:52 | odpowiedz (1)

Jakimi siłami dysponują Rosjanie?

Konflikt na Ukrainie może przerodzić w wojnę, która ogarnie Polskę. Co Rosjanie mogą na nas rzucić? Dowiedz się, jak uzbrojona jest armia rosyjska?

armia rosyjska dodano: 15.03.2014 14:54

Jakie są polskie działania ws. konfliktu na Ukrainie?

W Polsce są zbierane fundusze na zakup leków i żywności dla poszkodowanych na Euromajdanie. Polskie szpitale przyjmują rannych, którym udało się przedostać przez granicę polsko-ukraińską. Szefowie polskiej dyplomacji prowadzą negocjacje z prezydentem Ukrainy, lecz wciąż nie udało się podpisać porozumienia.

demonstracje na ukrainie dodano: 21.02.2014 13:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Szydło szefowa sztabu komitetu wyborczego Andrzeja Dudy, posłanka na ...

konflikt na Ukrainie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. konflikt na Ukrainie. Wszystko na temat konflikt na Ukrainie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.