porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jacek Wilk: kim jest kandydat na prezydenta?

Jacek Wilk to kandydat majowych wyborów na prezydenta Polski. Jacek Wilk jest kandydatem partii Kongres Nowej Prawicy. Kim jest Jacek Wilk, kandydat na prezydenta? Jacek Wilk - rodzina, kim jest żona Jacka Wilka? Dowiedz się wszystkiego o Jacku Wilku.

Jacek Wilk dodano: 27.04.2015 09:46

Robert Iwaszkiewicz – europoseł od Korwina. Kim jest?

Przedstawiamy sylwetkę najmniej znanego polskiego europosła – Roberta Iwaszkiewicza, który dostał się do Parlamentu Europejskiego z listy Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego.

janusz korwin-mikke dodano: 01.06.2014 13:35

Stanisław Żółtek – europoseł od Korwina. Kim jest?

Do Parlamentu Europejskiego z listy Janusza Korwin-Mikkego dostał się Stanisław Żółtek. Przedstawiamy jego sylwetkę.

janusz korwin-mikke dodano: 26.05.2014 14:01

Michał Marusik – europoseł od Korwina. Kim jest?

Michał Marusik, członek Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego, zostanie europosłem. Mówimy, kim jest i jakie ma poglądy Michał Marusik.

janusz korwin-mikke dodano: 26.05.2014 14:14

Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki. Mówimy, kim jest startujący w wyborach na prezydenta przeciwnik Unii Europejskiej i "lewaków" Janusz Korwin-Mikke.

janusz korwin mikke dodano: 04.05.2015 14:08

Eurowybory 2014. Kto jest na listach KNP Janusza Korwin-Mikkego?

Partia Janusza Korwin-Mikkego - Kongres Nowej Prawicy - w przedwyborczych sondażach radzi sobie całkiem nieźle i może liczyć na przekroczenie progu wyborczego. Jednak jedynym znanym jej członkiem jest sam Korwin-Mikke. Kim są inni kandydaci tego ugrupowania i którzy z nich mogą liczyć na miejsce w Parlamencie Europejskim?

artur dziambor JKM dodano: 19.05.2014 13:24

Nowa Prawica Janusza Korwin- Mikke - co to za partia?

Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke zdobywa coraz więcej zwolenników. Według najnowszych sondaży Nowa Prawica ma realne szanse, aby znaleźć się w Parlamencie. Przed nadchodzącymi eurowyborami warto zapoznać się z programem Nowej Prawicy. Dowiedz się co proponuje Kongres Nowej Prawicy.

janusz korwin-mikke dodano: 14.05.2014 16:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

kongres nowej prawicy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kongres nowej prawicy. Wszystko na temat kongres nowej prawicy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.