porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Koniczyna łąkowa - jakie ma zastosowanie w ziołolecznictwie?

Koniczyna łąkowa to bylina dorastająca do 50 cm. Jej kwiaty są jasne lub purpurowe, pachnące, w główkach kulistych lub jajowatych, znajdujących się przeważnie po 2 na jednej łodydze. Jej liście są trójlistkowe, jajowate lub eliptyczne. Jak wykorzystać koniczynę łąkową dla zdrowia?

herbatka z koniczyny dodano: 20.07.2016 14:01

Jadalne chwasty - które dzikie zioła można wykorzystywać w kuchni?

Dzikie zioła podbijają polską kuchnię. Nic dziwnego, bo nasze łąki i lasy obfitują w wiele gatunków jadalnych chwastów. Które dzikie rośliny nadają się do jedzenia i jakie są ich właściwości?

bluszczyk kurdybanek dodano: 17.05.2016 13:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

koniczyna łąkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koniczyna łąkowa. Wszystko na temat koniczyna łąkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.