porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Koniczyna łąkowa - jakie ma zastosowanie w ziołolecznictwie?

Koniczyna łąkowa to bylina dorastająca do 50 cm. Jej kwiaty są jasne lub purpurowe, pachnące, w główkach kulistych lub jajowatych, znajdujących się przeważnie po 2 na jednej łodydze. Jej liście są trójlistkowe, jajowate lub eliptyczne. Jak wykorzystać koniczynę łąkową dla zdrowia?

herbatka z koniczyny dodano: 20.07.2016 14:01

Jadalne chwasty - które dzikie zioła można wykorzystywać w kuchni?

Dzikie zioła podbijają polską kuchnię. Nic dziwnego, bo nasze łąki i lasy obfitują w wiele gatunków jadalnych chwastów. Które dzikie rośliny nadają się do jedzenia i jakie są ich właściwości?

bluszczyk kurdybanek dodano: 17.05.2016 13:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?

Katarzyna Bonda zyskała miano królowej polskiego kryminału. Już od kilku ...

koniczyna łąkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koniczyna łąkowa. Wszystko na temat koniczyna łąkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.