porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy będzie koniec świata?

Nadejście Czworga Jeźdźców Apokalipsy zawsze wzbudzała w ludziach lęk. Dlatego nie dziwi olbrzymia popularność kolejnych przepowiedni dotyczących kresu świata. Ostatnie, które Apokalipsę przewidywały w tym roku się nie sprawdziły. Nic nie szkodzi. W tym roku też możemy oczekiwać rychłego końca.

apokalipsa dodano: 27.12.2011 09:40

Jaki prezent dla nauczycieli na koniec roku? [SPRAWDZONE RADY]

Kiedyś uczniowie na zakończenie roku wręczali nauczycielom kwiaty i czekoladki, dzisiaj coraz częściej słyszy się o zbiórkach pieniędzy na droższe prezenty jak biżuteria, artykuły AGD i RTV czy encyklopedie. Czy dawać nauczycielom prezenty na każde zakończenie roku, czy tylko w chwili, kiedy klasa czy grupa przedszkolna opuszcza szkołę lub przedszkole? Co na to sami zaintertesowani? Jaki prezent dać nauczycielom?

co kupić wychowawcy dodano: 08.06.2015 13:43 | odpowiedz (7)

Strój galowy na koniec roku dla przedszkolaka - jaki?

Koniec roku szkolnego to ważny moment w życiu każdego ucznia oraz przedszkolaka, który co prawda jeszcze nie chodzi do szkoły, ale ma za sobą rok pełen wrażeń w przedszkolu i przedsmak tego, co go czeka, gdy będzie uczniem. Jak ubrać przedszkola na koniec roku? Jaki strój galowy dla przedszkolaka?

przedszkole dodano: 11.06.2015 08:11

Jaki prezent dla nauczyciela? Skromnie, ale z klasą!

Prezent dla nauczyciela na koniec roku powinien być skromy i w miarę niedrogi. Co wybrać, by z klasą podziękować wychowawcy za jego pracę? Oto kilka niezawodnych pomysłów na prezent dla nauczyciela.

co dać nauczycielowi dodano: 11.06.2015 12:05

Koniec roku – jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie? Prezent dla nauczyciela

Jakim prezentem można zaskoczyć wychowawcę? Na pewno czymś przygotowanym specjalnie dla niego. Mówimy, jakie prezenty można wykonać samodzielnie. Prezent dla nauczyciela - nasze propozycje.

koniec roku szkolnego dodano: 08.06.2015 13:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

koniec roku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koniec roku. Wszystko na temat koniec roku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.