porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Prezent dla nauczyciela na koniec roku. Jaki upominek mogą zrobić dzieci? [POMYSŁY]

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego nie musi być drogi. Alternatywą dla wyjazdów do SPA, pralek i lodówek są laurki, pudełeczka i rzeźby wykonane przez nasze dzieci. Mówimy, jak własnoręcznie przygotować oryginalny prezent dla nauczyciela.

prezent dla nauczyciela dodano: 08.06.2015 12:41

Koniec roku – jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie? Prezent dla nauczyciela

Jakim prezentem można zaskoczyć wychowawcę? Na pewno czymś przygotowanym specjalnie dla niego. Mówimy, jakie prezenty można wykonać samodzielnie. Prezent dla nauczyciela - nasze propozycje.

koniec roku dodano: 08.06.2015 13:38

Zakończenie roku szkolnego: co kupić wychowawczyni?

Podpowiadamy, co kupić wychowawczyni na zakończenie roku szkolnego. Kupno prezentu dla nauczycielki to bowiem niemały problem. To kobieta, zatem ciężko ocenić, co jej się spodoba, co lubi. Mówimy, jaki prezent wybrać, żeby trafić w oczekiwania wychowawczyni.

co kupić wychowawcy dodano: 08.06.2015 13:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Gorzelak to aktorka teatralna, filmowa i serialowa. To właśnie ...

koniec roku szkolnego szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koniec roku szkolnego. Wszystko na temat koniec roku szkolnego na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.