porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak założyć konto na Facebooku?

Jeżeli znajdujesz się wśród osób, których nie dopadł jeszcze Facebook i zastanawiasz się jak założyć konto albo, po prostu, tego nie wiesz, to nasz poradnik jest dla Ciebie. Mówimy, jak założyć konto na Facebooku.

FACEBOOK dodano: 25.11.2012 17:10

Jak założyć KONTO NA FACEBOOKU? Poradnik KROK PO KROKU

Jeśli jeszcze nie masz konta na Facebooku, największym portalu społecznościowym na świecie, czas to zmienić! Do założenia profilu na Facebooku potrzebnych jest zaledwie kilka minut, założenie konta jest darmowe, a posiadanie konta w serwisie jest nie tylko modne, ale czasem okazuje się też bardzo praktyczne.

FACEBOOK dodano: 18.11.2012 10:00 | odpowiedz (3)

Jak zmienić adres email na FACEBOOKu?

Zmiana adresu e-mail nierzadko wiąże się ze zmianą ustawień kont, które posiadamy w różnych sklepach internetowych czy na portalach społecznościowych. Jak dokonać tej zmiany w koncie założonym na Facebooku? Jak zmienić adres e-mail na facebooku?

Facebook zmiana adresu dodano: 23.07.2012 17:57 | odpowiedz (5)

Jak stworzyć stronę fanpage na Facebooku?

Darmowy fanpage w największym portalu społecznościowym Facebook sprawi, że twoja firma lub działalność artystyczna będzie miała szansę być dostrzeżona przez 500 milionów osób z całego świata! Dlatego warto założyć darmowy fanpage - mówimy jak to zrobić!

FACEBOOK dodano: 06.12.2011 08:18 | odpowiedz (1)

Jak założyć konto na Facebooku?

Konto na Facebooku ma już wiele osób. Samo założenie takie konta na portalu społecznościowym nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Zobacz, jak załozyć konto na Facebooku.

FACEBOOK dodano: 03.02.2013 18:38

Jak rozpoznać FAŁSZYWY PROFIL na FACEBOOKU? Jak bezpiecznie korzystać z portalu?

Założyć konto na Facebooku może każdy. Wystarczy mieć maila i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nic prostszego. Niestety wykorzystują to również oszuści zakładając konta osobom, które nie istnieją. Jak rozpoznać takie konto?

faceboo dodano: 30.01.2012 15:08 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

konto na Facebooku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. konto na Facebooku. Wszystko na temat konto na Facebooku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.