porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić KLOPSY W SOSIE KOPERKOWYM? Podajemy smaczny przepis

Z klopsami mamy trochę więcej pracy niż z tradycyjnym schabowym, ale smakują wyśmienicie. Poza tym można zrobić ich więcej i zamrozić.

klopsiki dodano: 05.06.2017 18:47

Wiosenna dieta z nowalijkami w roli głównej

Wiosenna dieta powinna być lekka i świeża, bo ma oczyszczać nasz organizm po zimowej, ciężkiej diecie. Poza odpowiednim menu nie można zapominać o stałej dawce ruchu. Dlaczego wiosenna dieta jest najbardziej kojarzona z nowalijkami?

nowalijki dodano: 22.07.2016 12:29

Jak zrobić młodą kapustę z boczkiem? Proste i pyszne danie na letni obiad

Gdy tylko młoda kapusta pojawi się w sklepach i na targach, warto zrobić z niej użytek. Ugotować z boczkiem i koperkiem! Doskonale smakuje z młodymi ziemniaczkami i tradycyjnym schabowym. Jak zrobić młodą kapustę z boczkiem?

boczek dodano: 15.06.2012 12:11

Koper ogrodowy w ziołolecznictwie - na co pomaga?

Koper ogrodowy to roślina jednoroczna, dorastająca do 1.20 m,  ma liście jedwabiste w dotyku, wiotkie, trzykrotnie pierzaste oraz liczne, drobne, żółte kwiaty, które są zebrane w duże baldachy. Jego owocem jest owalna rozłupnia. Na co pomaga koperek?

Anethum graveolens dodano: 20.07.2016 15:08

Jak przechowywać koperek: trzy sposoby na świeży koper przez całą zimę

Koper ogrodowy, zwany popularnie koperkiem, jest teraz dostępny przez okrągły rok. Jednak szklarniowy produkt ma, poza wyglądem, niewiele wspólnego z sezonowym oryginałem. Dlatego wzorem dawnych gospodyń warto potraktować koper jedną z metod, które pozwolą cieszyc sie jogo smakiem i aromatem przez zimę.

koper dodano: 23.05.2016 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

koperek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koperek. Wszystko na temat koperek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.