porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ekologiczne kosmetyki NATURE BIOactive FOR LIFE&MADAGA - pomysł na codzień i od święta

NATURE BIOactive FOR LIFE&MADAGA to precyzyjna linia kosmetyków najwyższej jakości z prawdziwie czystych ekologicznych surowców, pochodzących z upraw kontrolowanych, posiadających certyfikaty BIO i ECOCERT

kosmetyki naturalne dodano: 10.11.2018 15:50

Kosmetyki naturalne: dlaczego warto ich używać?

Naturalne kosmetyki zdobywają coraz wiecej zwolenników. Coraz uważniej patrzymy na etykiety nie tylko produktów spożywczych, ale i kosmetyków. I słusznie. Mówimy, dlaczego warto używać tego, co naturalne i zdrowe dla naszej skóry.

eko dodano: 26.06.2015 11:51

Glinka kosmetyczna – jakie jest zastosowanie glinki kosmetycznej?

Glinka kosmetyczna to uniwersalny, naturalny kosmetyk, dzięki któremu Wasza cera będzie wyglądała o wiele lepiej, a włosy nabiorą blasku. Warto wiedzieć, jakie są rodzaje glinki i jak je stosować?

Glinka dodano: 09.10.2014 15:18

Jak rozpoznać NATURALNE KOSMETYKI? Na co zwrócić uwagę wybierając KOSMETYKI EKOLOGICZNE?

Wraz z modą na ekologię nastało większe zainteresowanie naturalnymi kosmetykami. Jak wybrać te odpowiednie? Dowiedz się, jak rozpoznać prawdziwe kosmetyki naturalne i organiczne. Mówimy wszystko o ekokosmetykach.

eko certyfikat dodano: 05.01.2013 16:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

kosmetyki ekologiczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kosmetyki ekologiczne. Wszystko na temat kosmetyki ekologiczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.