porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ekologiczne kosmetyki NATURE BIOactive FOR LIFE&MADAGA - pomysł na codzień i od święta

NATURE BIOactive FOR LIFE&MADAGA to precyzyjna linia kosmetyków najwyższej jakości z prawdziwie czystych ekologicznych surowców, pochodzących z upraw kontrolowanych, posiadających certyfikaty BIO i ECOCERT

kosmetyki ekologiczne dodano: 10.11.2018 15:50

Kosmetyki naturalne: dlaczego warto ich używać?

Naturalne kosmetyki zdobywają coraz wiecej zwolenników. Coraz uważniej patrzymy na etykiety nie tylko produktów spożywczych, ale i kosmetyków. I słusznie. Mówimy, dlaczego warto używać tego, co naturalne i zdrowe dla naszej skóry.

eko dodano: 26.06.2015 11:51

Węgiel w kosmetyce. Jakie właściwości ma węgiel aktywny i kto może go stosować?

Od dawna węgiel aktywny zdobywa ogromną popularność w kosmetyce. Wiele osób kojarzy węgiel z brudem i zanieczyszczeniami, ale w przypadku węgla kosmetycznego jest zupełnie inaczej. Węgiel oczyszcza z toksyn problematyczną skórą. W czym tkwi jego sekret?

węgiel dodano: 17.03.2015 15:46

Jak się nie dać nabrać na niby-naturalne kosmetyki?

Producenci naturalnych kosmetyków bezkarnie używają różnych substancji chemicznych, które dodają do produktów sprzedawanych pod szyldem "kosmetyki naturalne". Oto poradnik nienaturalnych substancji w kosmetykach naturalnych. Na rynku od lat jest zamieszanie i bałagan dotyczące nazwy "kosmetyk naturalny", co producenci sprytnie wykorzystują.

BDIH dodano: 24.11.2011 12:40

Szampon bez SLS – co to jest?

SLS to środek należący do mocnych detergentów anionowych, który znajdziemy w wielu produktach - od płynów do naczyń do kosmetyków pielęgnacyjnych. Jego obecność może spowodować podrażnienia skóry i wiele innych problemów. Sprawdź, czym zastąpić szampony z SLS.

SLS dodano: 18.10.2014 22:46 | odpowiedz (1)

Kosmetyki naturalne. Dlaczego warto je stosować?

Kaskaryla, kokum, luffa azjatycka, trzęsak, śluz ślimaka, żywokost...To tylko nieliczne składniki naturalnych kosmetyków. Ekologia i powrót do natury są w modzie. Warto jednak zastanowić się, czym wyróżniają się ekokosmetyki i czy naprawdę są skuteczne.

dodano: 23.09.2014 13:06

Glinka kosmetyczna - jaką wybrać?

Maseczki z glinki, okłady czy kąpiele z glinką regenerują skórę, oczyszczają ją ze złogów tłuszczu i toksyn oraz remineralizują jej struktury. Glinka kosmetyczna nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry. Zobacz, jakie są rodzaje glinek i na jakie problemy skórne pomagają.

glinka kaolinowa dodano: 07.08.2014 13:19

Domowe kosmetyki z kwiatów: jak je zrobić?

Domowe kosmetyki z kwiatów? Być może pierwszy raz o czymś takim słyszysz. Jak je zrobić w domowy sposób i nie wydać na te wyjątkowe kosmetyki dużo pieniędzy?

domowe kosmetyki dodano: 02.08.2014 18:08

Kosmetyki dla dzieci. Jakich składników unikać? CZARNA LISTA

Czytaj etykiety! Studiuj skład kosmetyków, nie wierząc w zapewnienia producenta, że produkt jest ekologiczny. Wiele z kosmetyków, także tych dla dzieci, przesusza i podrażnia skórę, zawiera szkodliwe składniki.

kosmetyki bezpieczne dodano: 06.07.2014 17:46

Jakie zalety ma olej arganowy? Dlaczego warto stosować kosmetyki z olejem arganowym?

Drzewa arganowe, zwane też smoczymi (ze względu na charakterystyczną sylwetkę i korę przypominającą łuskę), rosną tylko w jednym miejscu na świecie: w Maroku w okolicach miejscowości Agadir. Są źródłem oleju arganowego, coraz szerzej używanego w kosmetyce. Jak działa olej arganowy?

działanie oleju arganowego dodano: 09.07.2013 11:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Józef Pawłowski jest polskim aktorem, znanym z roli głównej w ...

kosmetyki naturalne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kosmetyki naturalne. Wszystko na temat kosmetyki naturalne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.