porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Staruszka obudziła się w kostnicy. Jak to możliwe?

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Ostrowie Lubelskim. Uznana za zmarłą, Janina Kołkiewicz, ku wielkiemu zdumieniu pracownika kostnicy, obudziła się w czarnym worku cała i zdrowa. Jak mogło dojść do tak niespodziewanego obrotu spraw?

letarg dodano: 13.11.2014 13:31

Czy wiesz, jak handlowano kawiorem w kostnicy w St. Petersburgu? Dowiedz się dlaczego nie należy kupować kawioru z niepewnych źródeł.

Grupa policjantów z St. Petersburga przeprowadziła rewizję w jednym z miejskich szpitali. W kostnicy trafiono na magazyn czarnego i czerwonego kawioru. Dowiedz się czemu w kostnicy składowano kawior i co się tam działo? Mówimy dlaczego nie należy kupować kawioru z niepewnych źródeł.

gang dodano: 11.01.2012 12:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

kostnica szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kostnica. Wszystko na temat kostnica na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.