porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Staruszka obudziła się w kostnicy. Jak to możliwe?

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Ostrowie Lubelskim. Uznana za zmarłą, Janina Kołkiewicz, ku wielkiemu zdumieniu pracownika kostnicy, obudziła się w czarnym worku cała i zdrowa. Jak mogło dojść do tak niespodziewanego obrotu spraw?

letarg dodano: 13.11.2014 13:31

Czy wiesz, jak handlowano kawiorem w kostnicy w St. Petersburgu? Dowiedz się dlaczego nie należy kupować kawioru z niepewnych źródeł.

Grupa policjantów z St. Petersburga przeprowadziła rewizję w jednym z miejskich szpitali. W kostnicy trafiono na magazyn czarnego i czerwonego kawioru. Dowiedz się czemu w kostnicy składowano kawior i co się tam działo? Mówimy dlaczego nie należy kupować kawioru z niepewnych źródeł.

gang dodano: 11.01.2012 12:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?

Katarzyna Bonda zyskała miano królowej polskiego kryminału. Już od kilku ...

kostnica szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kostnica. Wszystko na temat kostnica na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.