porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Sennik. Co oznaczają koszmary? Poznaj znaczenie koszmarnych snów!

Złe sny to zwykle fantastyczna wróżba! Czeka cię miłość, powodzenie i dobrobyt! Czasem kłopoty, ale dzięki wrodzonemu sprytowi i dobrej gwieździe przekujesz je na sukces. Ale uwaga - koszmary mogą być też sygnałem od organizmu, który mówi: nie pracuj tyle, zwolnij, odpręż się! Co jeszcze oznaczają koszmarne sny?

Ciemność dodano: 07.03.2013 15:22

Koszmary u dziecka: jak sobie z nimi poradzić?

Każdy z nas miał choć raz w życiu koszmar. Niektóre z nich, szczególnie te nawracające, pamiętamy jeszcze z dzieciństwa, ze szczegółami. Choć to niemiłe doświadczenie, jest normalnym zjawiskiem. Problem pojawia się, kiedy koszmary nawracają i dziecko bardzo je przeżywa.

koszmary u dziecka dodano: 09.11.2013 12:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

koszmary senne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koszmary senne. Wszystko na temat koszmary senne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.