porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CENY GAZU 2013. Ile będzie kosztował gaz i ile zapłacisz? Tańszy gaz w 2013 roku

Zobacz ile zapłacisz za gaz w 2013. Ceny gazu w dół i jak twierdzi PGNiG, o ile URE zatwierdzi nowe taryfy, w 2013 roku będzie to największa obniżka cen gazu dla odbiorców indywidualnych w historii.

gaz dodano: 28.11.2012 21:44

Ogrzewanie podłogowe. Czy jest lepsze od grzejnikowego?

Popularność ogrzewania podłogowego systematycznie rośnie, ale nadal nie jest ono wybierane tak często jak grzejniki, choć według wielu opinii jest od nich lepsze. Na czym polega jego przewaga nad grzejnikami? Co powstrzymuje inwestorów przed instalowaniem takiego sposobu ogrzewania?

grzejnik dodano: 21.11.2011 10:01

O ile wzrosły koszty Stadionu Narodowego?

Stadion Narodowy w Warszawie ma zostać otwarty w niedzielę 29 stycznia 2012 r. Kosztować będzie niemal 2 miliardy złotych. Przyszłe utrzymanie obiektu z widownią o pojemności 58 tys. miejsc szacuje się na 30 mln zł miesięcznie (360 mln zł rocznie).

otwarcie Stadionu Narodowego dodano: 26.01.2012 15:41

Ile kosztuje dziecko? Sprawdź, czy stać cię na powiększenie rodziny

Koszt wychowania jedynaka w Polsce to 190 tys. zł - badania, ile kosztuje utrzymanie dzieci, dwójki rodzeństwa czy trójki, podjęli się analitycy Centrum im. Adama Smitha. Planujesz większą rodzinę, sprawdź, ile cię to będzie kosztowało.

dziecko dodano: 12.09.2011 21:00

Czy garaż w domu powinien być ogrzewany?

Wielu inwestorów budując dom z garażem zadaje to pytanie i ma kłopot z uzyskaniem jednoznacznej odpowiedzi. Nie ma bowiem przepisów, które by to nakazywałyby, tak jak w przypadku pomieszczeń mieszkalnych. Nie ma też zakazu wykonania instalacji grzewczej w garażu.

dom z garażem dodano: 30.01.2012 08:39

Ile kosztuje oświetlenie LED? Żarówki LED co ile kosztuje? Ile kosztuje oświetlenie LED-ami?

Oświetlenie LED to najnowocześniejsze i najbardziej ekonomiczne w eksploatacji źródła światła Jest jeszcze drogie, ale za to długowieczne i energooszczędne. Ile kosztuje oświetlenie LED? Czy oświetlenie LED to oszczędność?

LED dodano: 14.06.2013 12:39

Nowe drogi w Polsce. Którą wybrać, by szybciej dojechać na wakacje?

Żaden z portali internetowych ze spisem nazw miejscowości w Polsce nie wykazuje, iżby w kraju naszym była miejscowość o nazwie Wakacje. Szkoda. Byłoby łatwiej wytyczyć trasę i trafić do celu. A tak, musimy się posiłkować innymi wskazówkami. Jaką więc wybrać drogę, by szybciej dojechać na wakacje?

droga dodano: 16.07.2012 10:14

Dlaczego diesle są droższe od aut na benzynę i kiedy zwraca się różnica w cenie?

Samochody z silnikiem diesla są droższe od benzynowych o minimum 15 procent, do tego dochodzą jeszcze wyższe koszty serwisu. Gdy cena oleju napędowego i benzyny jest identyczna, zakup diesla zwróci się nam, dopiero gdy będziemy jeździć ponad 50 tys. kilometrów rocznie.

benzyna dodano: 08.11.2011 11:11 | odpowiedz (3)

Jak wybrać najlepszą kartę kredytową?

Już niemal połowa Polaków ma w kieszeni kartę kredytową. Wybór złego „plastiku” może sprawić, że za jego użytkowanie zapłacimy kilka razy więcej. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze karty kredytowej?

bank dodano: 26.09.2011 22:41

Ile kosztują samochody z napędem hybrydowym?

Samochody hybrydowe stają się coraz bardziej popularne, choć nie w Polsce. Dlaczego? Hybrydy są drogie w zakupie - auto klasy średniej kosztuje średnio ponad 80 tysięcy złotych - w dodatku w Polsce nie ma dodatkowych ulg za użytkowanie auta z silnikiem elektrycznym.

hybryda dodano: 15.12.2011 10:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

koszty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koszty. Wszystko na temat koszty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.