porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Który kot jest najbogatszy na świecie?

Czarny kot o imieniu Tommaso jest prawdziwym szczęściarzem. Jego bardzo bogata pani, w testamencie zapisała mu prawdziwa fortunę. Dowiedz się jak to możliwe, żeby zwierzę odziedziczyło majątek.

milioner dodano: 11.01.2012 13:50

Czy znasz najlepsze komedie 2011 roku?

W 2011 roku mieliśmy wyjątkowo duzo powodów do śmiechu w kinie. Rzadko zdaża się, żeby krytycy i publiczność byli zgodni. Najlepszą komedią 2011 roku były "Druhny". Zobacz, jakie polskie komedie warto było obejrzeć w kinie?

ADAMCZYK dodano: 29.12.2011 10:29

Czym i w jaki sposób kot może zaszkodzić ogrodowi? Czy kot to wróg ogrodu?

Kot ma naturę niepokorną, niepodległą i nieposkromioną. Kota, w przeciwieństwie do psa, nie da się przekabacić jedzeniem ani drapaniem za uszkiem. Kot nie ma też psich wad, które nasz wypielęgnowany ogród mogą przeobrazić w orne pole. Dlaczego zatem denerwują nas koty w ogrodzie? Jaką krzywdę i komu mogą one wyrządzić?

kot w ogrodzie dodano: 24.07.2012 11:54

Najdziwniejsze rasy kotów: kot egzotyczny, filiżankowy pers, selkirk rex

Niektóre z mruczących czworonogów w niczym nie przypominają kota dachowca. Sprawdź, których ras koty wyglądają najbardziej nietypowo.

rasy kotów dodano: 02.06.2015 14:44

Jak pomóc zwierzętom, gdy nie możemy mieć ich w domu?

Wszystkie dzieci kochają zwierzęta. Ich rodzice czasem są jednak sceptyczni, gdy pociecha pyta 'będziemy mieli psiaka/kociaka?". Podpowiadamy, jak pomagać zwierzętom bez ich adoptowania.

jak pomóc w schronisku dodano: 16.02.2016 15:30 | odpowiedz (1)

Zabawki dla kota. Co kupić znudzonemu kotu?

Kotom niewychodzącym z domu musimy zapewnić rozrywkę. Inaczej będą znudzone, smutne, zaczną chorować, a ich życie będzie przypominało egzystencję więźnia w pojedynczej celi. Wiele zabawek dla kota można zrobić samemu.

akcesoria dla kotów dodano: 10.01.2015 11:35

Rasowy kot. Jaką wybrać rasę?

Koty to znakomite zwierzęta domowe. Są oddanymi towarzyszami. Łatwo uczą się czystości, są niekłopotliwe w pielęgnacji, nie wymagają wyprowadzania na spacer. Zadowolą nawet leniwych estetów. O ile jednak rasy psów są szeroko znane to o rasowych kotach wiedza jest niewielka i fragmentaryczna.

koty rasowe cechy dodano: 10.05.2015 11:23

Jak estetycznie ukryć kocią kuwetę w łazience?

Jeśli w Twoim domu mieszkają koty wiesz doskonale, jak trudno ukryć kocią toaletę. A warto ją schować nie tylko dlatego, że zazwyczaj kuweta nie jest pięknym przedmiotem, ale też po to by ograniczyć ilość rozsypanego po podłodze żwirku czy uchronić się przez wydobywającymi się z kuwety zapachami.

kuweta dodano: 21.10.2014 14:36

Jak pielęgnować sierść kota?

Koty są wielkimi czyścioszkami, potrafią same doskonale zadbać o swoje futerko, jednak w przypadku, gdy nasz pupil jest długowłosy potrzebna jest nasza pomoc.

koty długowłose dodano: 18.09.2014 09:15

Jak często odrobaczać kota?

Właściciele kotów i psów powinni sobie zdawać sprawę, że mogą być one nosicielami niebezpiecznych pasożytów.

odrobaczanie dodano: 29.09.2014 07:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?

Mimo swoich 80-ciu lat Helena Norowicz nie ma zamiaru wycofywać ...

kot szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kot. Wszystko na temat kot na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.