porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym i w jaki sposób kot może zaszkodzić ogrodowi? Czy kot to wróg ogrodu?

Kot ma naturę niepokorną, niepodległą i nieposkromioną. Kota, w przeciwieństwie do psa, nie da się przekabacić jedzeniem ani drapaniem za uszkiem. Kot nie ma też psich wad, które nasz wypielęgnowany ogród mogą przeobrazić w orne pole. Dlaczego zatem denerwują nas koty w ogrodzie? Jaką krzywdę i komu mogą one wyrządzić?

kot dodano: 24.07.2012 11:54

Jak dbać o kota kastrata?

Koty po kastracji lub sterylizacji wymagają specjalnej diety.

dieta kota kastrata dodano: 17.11.2014 07:46

Jak złapać kota do sterylizacji? [SPRAWDZONE SPOSOBY]

Chcesz złapać wolno żyjącego kota (koty), aby zanieść go do weterynarza do kastracji i nie wiesz, jak to zrobić?  Podpowiadamy, jak to zrobić i w jaki sprzęt warto się wcześniej zaopatrzyć.

kastracja dodano: 27.08.2014 08:01

Preparaty odstraszające koty [PROPOZYCJE + CENY]

Nawet największy miłośnik zwierząt nie zaakceptuje niechcianych gości w swoim ogrodzie. Szczególnie, jeśli przybłęda jest powodem zniszczeń i sieje spustoszenie na naszej działce. Jak radzić sobie z bezdomnymi zwierzakami? Mówimy, jak skutecznie odstraszyć koty.

koty w ogrodzie dodano: 23.07.2014 17:50

Łupież u kota - jak wyleczyć?

Leczenie łupieżu u kota zależy od przyczyny, jaka go wywołała. Jednak dużo pomóc może odpowiednia dieta oraz właściwa pielęgnacja skóry. Poniżej kilka rad, jak skutecznie leczyć łupież u kota.

choroby kotów dodano: 05.06.2014 12:17

Dlaczego kot mruczy?

Dla wielu osób koty to niezrozumiałe istoty. A jednak one też potrafią się z nami porozumiewać i wysyłać sygnały. Wystarczy poznać i zrozumieć ich mowę ciała. To nie jest trudne! A co oznacza, gdy kot mruczy?

dlaczego koty mruczą dodano: 19.12.2013 13:39

Co to jest ailurofobia? Skąd się bierze strach przed kotami?

Ailurofobia to, najkrócej rzecz ujmując, strach przed kotami. Skąd się berze? Czy daje się leczyć?

ailurofobia dodano: 27.07.2013 15:33

HOTEL DLA PSÓW I KOTÓW. Gdzie pozostawić zwierzaka w czasie wakacji? Jakie warunki powinien spełniać hotel dla zwierząt?

Jesteś szczęśliwym posiadaczem psa lub kota? Wyjeżdzasz na wymarzony urlop i nie wiesz co zrobić ze swoim zwierzakiem? Jeśli nikt z rodziny nie jest w stanie zaopiekować się nim na czas twoich wakacji, możesz oddać go do specjalnego hotelu. Jak wybrać hotel dla zwierząt?

czworonogi dodano: 30.06.2013 00:01 | odpowiedz (3)

Zalety posiadania kota. Kot w domu: porady. Jak o niego zadbać? Co jest ważne?

Chcielibyście mieć w domu zwierzątko, ale nie wiecie, na jakie się zdecydować? A może myślicie o zaadoptowaniu kota, tylko boicie się podrapanych mebli? My podpowiadamy, dlaczego warto mieć kota.

drapak dla kota dodano: 01.05.2013 17:45

Dlaczego koty lubią oliwki?

Dlaczego koty lubią oliwki? Rybka, mięso, mięta – te przysmaki niemal każdy wpisze do kociego jadłospisu. Niektóre smakołyki, którymi zajadać się mogą nasze kanapowce bywają jednak szokujące. Przykład – oliwki, które koty uwielbiają. Sprawdź, dlaczego koty tak lubią jeść oliwki.

dieta kota dodano: 20.04.2013 16:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

koty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. koty. Wszystko na temat koty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.