porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kozłek lekarski - jakie ma właściwości lecznicze?

Kozłek lekarski to roślina potocznie nazywana walerianą. Jest od wieków uważana za skuteczny środek wspomagający zdrowy sen. Jej zalety uznają nie tylko zielarze, ale także doktorzy. Sprawdź, jakie działanie zdrowotne ma kozłek lekarski.

bezsenność dodano: 18.07.2016 16:43

Co zrobić, gdy nie możesz zasnąć?

Każdy z nas cierpiał kiedyś na bezsenność. Ta niemiła przypadłość bardzo źle wpływa na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jest wiele sposobów by walczyć z bezsennością. Jeśli nie jest spowodowana chorobą, jak nerwica lękowa czy depresja, z bezsennością możemy poradzić sobie sami.

aromat lawendowy dodano: 31.01.2012 12:35

Kozłek lekarski: na co pomaga waleriana?

Kozłek lekarski, czyli popularna waleriana jest byliną dorastającą do 2 m wysokości. Ma wzniesione i bruzdowate łodygi. Liście są pierzaste. Kwiaty drobne, białe lub różowe, zebrane w baldachy. Kozłek kwitnie od końca czerwca do sierpnia. Jak stosuje się walerianę w ziołolecznictwie?

valeriana officinalis dodano: 19.04.2015 09:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kazimiera Szczuka to jedna z najgłośniejszych polskich feministek. Często udziela ...

kozłek lekarski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kozłek lekarski. Wszystko na temat kozłek lekarski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.