porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie samochody lubią złodzieje? Niemieckie, japońskie, francuskie a może fiat 126p ?

Zastanawialiście się kiedyś po jakie auta najczęściej sięgają polscy złodzieje? O dziwo ich gust niewiele różni się od preferencji naszych kierowców. W niechlubnym rankingu aut, które najczęściej padają łupem złodziei, są niemieckie samochody. Dwa pierwsze miejsca okupuje volkswagen. A czy jest na tej liście np. fiat 126p ?

audi dodano: 09.08.2011 15:12 | odpowiedz (1)

Podkradanie jedzenia z lodówki w pracy: czy to desperacja czy zwykła bezczelność?

W pracy notorycznie ktoś "częstuje się" twoim mlekiem do kawy, giną serki, które odkładasz do lodówki na drugie śniadanie. Najwyraźniej jakiś żarłok grasuje na twoim piętrze. Jakie mogą być pobudki takiego postępowania? Jak sobie z tym radzić?

firmowa lodówka dodano: 09.05.2016 08:56

Jak wybrać agencję ochrony? [SPRAWDZONE RADY]

Najlepszym sposobem ochrony przed włamaniem i kradzieżą jest połączenie różnych metod zabezpieczenia, w tym systemu alarmowego i monitoringu sprawowanego przez dobrą agencję ochrony.

agencje ochrony dodano: 29.05.2015 10:02

Kradzież – czy zawsze jest przestępstwem?

Kodeks karny stanowi, że kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. W wypadku mniejszej wagi sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

przestępstwo dodano: 18.05.2015 11:32

Korynna Korwin-Mikke: kim jest córka polityka, przyłapana na kradzieży?

O Korynnie Korwin-Mikke, córce polityka,  prezesa KNP zrobiło się ostatnio głośno. Jednak powód zamieszania jest raczej wstydliwy - dziewczyna zostałą przyłapana na kradzieży w sklepie. Kim jest Korynna i co o niej wiemy?

córka Korwina dodano: 13.12.2014 15:52

Co robić, gdy ukradną ci dokumenty?

"Ratunku! Okradli mnie". Te słowa zwiastują koszmar każdego, kto właśnie odpoczywa na wakacjach i ziszcza się jego najgorszy sen. Utrata dokumentów, które złodziej kradnie ci na wakacjach może się zdarzyć nawet najbardziej uważnym urlopowiczom. Co wtedy robić? Podstawowa zasada to nie panikować.

kradzież dokumentów dodano: 03.08.2014 14:35

SENNIK. Co oznacza, jak śni się, że kradną ci rower?

Sen o tym, że kradną twój rower może pojawiać się o każdej porze roku. Nie jest związany z latem, a rower to przenośnia, która oznacza między innymi zdradę. Taki sen pojawia się też u osób, które usiłują coś osiągnąć. Mówimy jak interpretować sen o kradzieży roweru.

co znaczy dodano: 10.12.2012 13:22

9 kreatywnych pomysłów na ocalenie swojego mleka w firmowej lodówce!

Podkradanie jedzenia z firmowej lodówki to jedno z najbardziej denerwujących przewinień współpracowników. Nieważne czy żywność należy do kolegów z pracy, czy samego pracodawcy - znika w równie szybkim tempie. Jak uchronić się przed zakusami firmowych podjadaczy?

firmowa lodówka dodano: 09.10.2012 16:50

Jak uniknąć kradzieży podczas podróży? Jak nie dać się okraść?

Wyjeżdżacie na wakacje? Musicie bardzo uważać! Złodzieje grasują w pociągach oraz na dworcach kolejowych i tylko czekają na okazję, by was okraść. Jak się przed nimi chronić?

 

kradzież w podróży dodano: 21.08.2012 16:01 | odpowiedz (4)

WAKACYJNE ABC - uwaga na KIESZONKOWCÓW NA PLAŻY! Jak się przed nimi ustrzec?

Gdy termometry pokazują rekordowe temperatury, każdy z nas chętnie wypoczywa nad wodą czy basenem. Jednak takie miejsca przyciągają również złodziei.

gdzie grasują kieszonkowcy dodano: 03.07.2012 07:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?

Paweł Pawlikowski urodził się w Polsce, ale jako 14-latek wyjechał ...

kradzież szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kradzież. Wszystko na temat kradzież na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.