porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy aktywność fizyczna jest nam potrzebna?

Każdy człowiek potrzebuje co najmniej 30 min. umiarkowanie intensywnego wysiłku fizycznego najlepiej we wszystkie dni tygodnia. Dzięki aktywności i uprawianiu sportu utrzymuje się odpowiednia elastyczność naczyń krwionośnych. Najprostszym sposobem na zwiększenie poziomu aktywności fizycznej jest włączenie ruchu w codzienną rutynę. Umożliwiają one bowiem regulowanie intensywności wysiłku, zapewniają efektywne wykorzystanie tlenu i są najbardziej korzystne dla serca, płuc i układu krążenia.

aktywność fizyczna dodano: 05.12.2013 19:42

Lecytyna - sprzymierzeniec serca i... odchudzania

Warunek długiego życia w dobrej kondycji? Przede wszystkim prawidłowa gospodarka tłuszczowa i sprawnie działający układ krążenia. By sobie to zapewnić zadbajmy o sprzymierzeńców – jednym z nich jest lecytyna.

cholina dodano: 29.12.2011 14:44

Co robić, gdy PUCHNĄ NOGI? Jakie domowe metody i maści?

Ktoś wyliczył, że nogi przeciętnego człowieka robią w ciągu życia tyle kroków, że wystarczyłoby na kilkukrotne okrążenie Ziemi. Nic więc dziwnego, że czasem bolą i puchną. Jak sobie z tym radzić?

masaż dodano: 30.05.2012 08:07

Serce Fabrice’a Muamby nie biło przez 2 godziny. Jakie są SKUTKI ZATRZYMANIA PRACY SERCA?

Serca piłkarza Fabrice’a Muamby na 120 minut przestało bić. Dramatyczna reanimacja na boisku przy użyciu użyciu defibrylatora, nie przyniosła efektu. Dopiero po przewiezieniu do specjalistycznej placówki udało się przywrócić pracę serca piłkarza. Muamba w stanie krytycznym walczy o życie. Jakie są skutki zatrzymania pracy serca?

Fabrice Muamba dodano: 19.03.2012 14:13

Uczucie ciężkich nóg - co je powoduje?

Po powrocie z pracy bolą cię nogi, dokuczają ci skurcze łydek, a twoje stopy są tak opuchnięte, że nie mieścisz się w ulubione buty? Dowiedz się, skąd biorą się te dolegliwości i jakich objawów niewydolności krążenia nie wolno lekceważyć!

ból dodano: 06.12.2011 06:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej ...

krążenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krążenie. Wszystko na temat krążenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.