porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest abstrakcyjne myślenie? Czy można się go nauczyć?

Myślenie abstrakcyjne oznacza zdolność myślenia za pomocą pojęć abstrakcyjnych. Inaczej mówiąc, myślenie abstrakcyjne to zdolność pojęciowego ujmowania rzeczywistości. Jest niezbędnym składnikiem kreatywności.

abstrakcyjne myślenie dodano: 11.10.2012 16:39 | odpowiedz (1)

Jak urządzić wynajęte mieszkanie?

Wynajęte mieszkanie potraktuj jako ćwiczenia z kreatywności i zaradności. Uruchom wyobraźnię, jak dodać wynajętemu lokum dynamizmu i radości. Niezależnie od standardu mieszkania z pewnością uzupełnisz jego wyposażenie. Wybieraj meble lekkie i o niedużych gabarytach, łatwo będzie z ich pomocą aranżować przestrzeń i bez trudu przeniesiesz je przy przeprowadzce. Raczej tanie i wykonane z materiałów, które można np. przemalować, wtedy zmienisz wygląd wnętrza małym kosztem.

meble dodano: 08.09.2013 10:41

W co się bawić z dzieckiem, aby rozwijać jego kreatywność? ZABAWA Z DZIECKIEM

Kreatywność w obecnych czasach stanowi jedną z najbardziej poszukiwanych i cenionych cech. Nasze maluchy zdają się być jedynymi istotami, którym nigdy jej nie brakuje. Dlatego też warto pielęgnować i rozwijać KREATYWNOŚĆ u dzieci już od najmłodszych lat. Zabawa dzięki, której dzieci będą się świetnie bawić.

córka dodano: 02.02.2012 11:10 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

kreatywność szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kreatywność. Wszystko na temat kreatywność na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.