porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Program Pierwsze mieszkanie zamiast MdM. Co się zmieni?

Program "Mieszkanie dla Młodych" nie spełnił w dużej mierze oczekiwań, co pozwala przypuszczać, że to jego koniec w obecnej formie. Ma zastąpić go system "Pierwsze Mieszkanie". Dowiedz się dlaczego MdM nie wypaliło i co prawdopodobnie się zmieni.

kredyt mieszkaniowy dodano: 02.09.2014 13:20

Jak rozsądnie korzystać z karty kredytowej? 5 zasad

Przy rozsądnym korzystaniu karta kredytowa może być środkiem wspomagającym zachowanie płynności finansowej w domowym budżecie. Trzeba jednak pamiętać, że wirtualne pieniądze wydaje się łatwo. Ich spłata jest już trudniejsza.

bank dodano: 02.01.2015 22:59

Zmiany w kredytach hipotecznych od 1 stycznia 2015 - na czym polegają?

Od 1 stycznia 2015 wchodzą w życie zmiany w kredytach hipotecznych. Czy będzie trudniej dostać taki kredyt i na jakich zasadach będą przyznawane kredyty hipoteczne? Czy wobec tego decydować się na wzięcie kredytu, czy lepiej nie?

2015 dodano: 10.12.2014 08:38

Długi dorosłych dzieci - czy rodzice muszą je płacić?

Rodzice dorosłych dzieci, mieszkających z nimi pod jednym dachem, często obawiają się, że jeśli przestaną one spłacać zaciągnięte przez siebie zobowiązania finansowe, ciężar spłaty długów spadnie na nich.

długi dodano: 17.12.2014 17:28

Kredyty we frankach: na czym będzie polegać program kompensacji?

Premier Ewa Kopacz wraz z ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim planują wprowadzić program kompensacji, który pomagać będzie osobom obciążonym kredytami we frankach szwajcarskich. Mówimy, na czym polegać będzie program kompensacji.

kredyt we frankach dodano: 04.11.2014 12:05

Odwrócony kredyt hipoteczny - kto może skorzystać?

Odwrócony kredyt hipoteczny to jedna z najbardziej kontrowersyjnych ustaw przyjętych przez rząd. Mówimy na czym polega odwrócony kredyt hipoteczny i kto może z niego skorzystać!

kredyt hipoteczny dodano: 19.09.2014 15:01

Jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej?

Coraz chętniej korzystamy z plastikowych pieniędzy zamiast z gotówki. To wygodne i ułatwiające życie rozwiązanie, ale używając karty kredytowej trzeba bardzo uważać. Inaczej łatwo możemy wpaść w pułapkę zadłużenia, a banki każą sobie słono płacić za nieterminowe spłaty zaległości.

bank dodano: 25.07.2014 15:42

Jak sprawdzić swoją kartotekę w BIK?

Zawsze gdy składasz wniosek o kredyt lub pożyczkę w banku albo poręczasz komuś jego kredyt, odpowiednia informacja trafia do BIK. Potem, po udzieleniu tego kredytu do BIK co miesiąc spływają informacje, czy spłacasz go terminowo czy z opóźnieniem. Mówimy, jak długo BIK przechowuje informacje o tobie i jak sprawdzić swoją historię kredytową w BIK.

BIK dodano: 05.09.2013 17:47

Kredyt z banku - jak poprawić zdolność kredytową, aby go otrzymać?

Marzysz o kredycie, ale bank odmawia ci pożyczki, bo nie masz zdolności kredytowej? Są sposoby, by ją zwiększyć.

bank dodano: 20.02.2013 12:52

Jakie korzyści wynikają z leasingu auta? Czy warto wziąć samochód w leasing?

Właściciele firm, by móc prowadzić swoją działalność muszą się przemieszczać. Najlepiej samochodem. Ale nie wszystkich stać na zakup auta za gotówkę, niektórzy kredytu boją się bardziej niż ospy. Co wtedy? Można skorzystać z oferty firm leasingowych. To rodzaj wypożyczalni samochodów. Mniej kłopotliwy od kupna na kredyt, ale czy lepszy? Mówimy, czym się różni korzystanie z samochodu w leasingu od kupna go na kredyt.

auto w leasingu dodano: 27.12.2012 12:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO

Bohdan Tomaszewski - legenda i symbol polskiego dziennikarstwa sportowego. Wzór dla ...

kredyt szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kredyt. Wszystko na temat kredyt na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.