porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mieszkanie dla młodych: Na czym polega nowy program dopłat do mieszkań?

Od stycznia 2014 roku wejdzie w życie ustawa "Mieszkanie dla młodych", która ma na celu pomoc państwa w kupnie mieszkania lub domu młodym ludziom, którzy nie skończyli 35. roku życia. Mówimy, na czym polega nowy program dopłat do mieszkań.

dopłaty do mieszkań dodano: 16.10.2013 19:26

Co to jest kredyt odwrócony? Ile kosztuje? Ile można dostać?

Na jaką kwotę może liczyć starszy człowiek, który zgodzi się na to, że po jego śmierci posiadane przez niego mieszkanie przejdzie na własność banku? Czy tak zwany kredyt odwrócony faktycznie podniesie standard życia emeryta?

odwrócona hipoteka dodano: 14.05.2015 11:18

Zmiany w kredytach hipotecznych od 1 stycznia 2015 - na czym polegają?

Od 1 stycznia 2015 wchodzą w życie zmiany w kredytach hipotecznych. Czy będzie trudniej dostać taki kredyt i na jakich zasadach będą przyznawane kredyty hipoteczne? Czy wobec tego decydować się na wzięcie kredytu, czy lepiej nie?

2015 dodano: 10.12.2014 08:38

ŻYROWANIE KREDYTU. Czym ryzykuje ŻYRANT?

Zanim poręczysz kredyt jakiejkolwiek osobie, trzy razy się zastanów. Jeśli zobowiązanie nie będzie spłacane terminowo, to ty będziesz miał nieprzyjemności. Dowiedz się, czym ryzykuje żyrant.

żyrant dodano: 01.12.2014 11:07

Odwrócony kredyt hipoteczny - kto może skorzystać?

Odwrócony kredyt hipoteczny to jedna z najbardziej kontrowersyjnych ustaw przyjętych przez rząd. Mówimy na czym polega odwrócony kredyt hipoteczny i kto może z niego skorzystać!

kredyt dodano: 19.09.2014 15:01

Chcesz kredyt hipoteczny? Poznaj zasady dobrego kredytobiorcy

Bierzesz kredyt na budowę domu? Realnie oceniaj swoje wydatki, możliwości spłaty. Nie czekaj z formalnościami, a potem - kiedy już weźmiesz kredyt - spłacaj go planowo.

kredyt długoterminowy dodano: 06.08.2014 16:37

KREDYT HIPOTECZNY – na co zwrócić uwagę? [KREDYT KROK PO KROKU]

Rynek nieruchomości w Polsce przeżywa rozkwit. Mieszkań na rynku jest bardzo dużo, a banki prześcigają się w ofertach kredytowych. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zaciąganiu kredytu hipotecznego i jak to zrobić – krok po kroku.

kredyt hipoteczny poradnik dodano: 28.11.2013 14:27

Co robić, gdy masz kredyt i straciłeś pracę?

Kredyt hipoteczny, a właściwie spłata comiesięcznych rat, to obowiązek, który ma wiele milionów Polaków. Gdy nagle tracimy pracę - obowiązek ten zamienia się w poważny problem. Jak sobie poradzić ze spłatą kredytu w przypadku utraty pracy? Oto kilka praktycznych rad.

spłata kredytów dodano: 27.11.2013 17:34

Mieszkanie dla młodych: Jakie warunki trzeba spełnić?

"Mieszkanie dla Młodych" to nowa ustawa, które wejdzie w życie od 2014. Ma ona pomóc osobom do 35. roku życia w zakupie mieszkania, bądź w budowie pierwszego domu. Mówimy, jakie warunki trzeba spełniać, aby skorzystać z dofinansowania od Państwa na zakup mieszkania.

kredyt na mieszkanie dodano: 16.10.2013 20:18

Mieszkanie dla młodych - co to za program?

W ostatnich dniach Sejm przyjął ustawę "Mieszkania dla Młodych", której celem jest wsparcie osób do 35. roku życia, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie. Mówimy, czym jest program "Mieszkanie dla Młodych".

kredyt mieszkaniowy dodano: 16.10.2013 17:40 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

kredyt hipoteczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kredyt hipoteczny. Wszystko na temat kredyt hipoteczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.