porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dekoracyjny domek dla roślin. Jak go wykonać? [FOTOINSTRUKCJA krok po kroku]

Kolorowy pojemnik w kształcie domku może służyć do hodowli ziół na kuchennym parapecie, ale w mieszkaniu znajdzie wiele innych zastosowań - w zależności od twoich potrzeb i pomysłów. Pomalowany w modne pastelowe kolory stanowi przyjemną dekorację. Jak własnoręcznie wykonać domek dla roślin? Oto instrukcja!

domek dla roślin dodano: 21.05.2013 10:22

Remont podłogi drewnianej. Układanie podłogi krok po kroku

Remont podłogi można zrobić samemu. Układanie podłogi drewnianej nie jest zadaniem bardzo trudnym i wymagającym. Z naszą instrukcją krok po kroku będzie to jeszcze prostsze

podłoga drewniana dodano: 20.06.2013 12:00

Jak naprawić pęknięty tynk przy framudze drzwi?

Przy framugach drzwiowych i w narożnikach pojawiają się czasem szpecące pęknięcia tynku. Czy wiesz, jak w szybki i niekłopotliwy sposób je naprawić bez użycia tradycyjnej masy szpachlowej?

masa akrylowa dodano: 20.12.2011 11:18

Czym można zastąpić prawdziwy mebel? Zabawny pomysł na malowane meble. Zrób to SAMODZIELNIE z nami!

Masz poczucie humoru? Lubisz zmiany, ale nie chcesz wydawać majątku na nowe meble? Zamiast kupować fantazyjną konsolę, wystarczy domalować nóżki prostej półce. Lampę podłogową można wyczarować z kinkietu - wystarczy domalować jej "obudowę". Podpowiadamy, jak wykonać malowaną konsolę krok po kroku.

dekoracja dodano: 14.04.2012 15:09

Jak zrobić REGAŁ Z DRABINY i desek?

Jeśli do malowania mieszkania kupujesz drabinę wybierz raczej drewnianą niż aluminiową. Jej cena jest podobna, a można ją wykorzystać do zupełnie innego celu. Zrobisz z niej ciekawy i praktyczny mebel, którego wykonanie jest niezwykle tanie, szybkie oraz łatwe. Sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

drabina dodano: 26.01.2012 14:00 | odpowiedz (1)

PRZEPIS NA BISZKOPT. Sprawdź, jak zrobić ciasto, które zawsze się udaje! Idealny biszkopt - KROK PO KROKU

Biszkopt to proste ciasto, które zawsze się udaje. Ciasto robi się z niewielu składników, jest lekkostrawne, nietuczącą i ma wszechstronne zastosowanie. Przede wszystkim biszkopt jest bardzo prosty – z pieczeniem tego ciasta poradzi sobie nawet kulinarny debiutant.

biszkopt dodano: 30.01.2012 08:30

DOMOWE WINO. Mówimy jak zrobić wino krok po kroku?

Dobre wino można kupić za odpowiednią ilość gotówki, bądź przyrządzić samemu. Jak zrobić dobre wino? Jakiego sprzętu potrzebujemy aby wykonać wino własnoręcznie? Mówimy wszystko na temat wina domowej roboty.

jak zrobić wino dodano: 16.12.2011 09:29

Śluby. Jak zawrzeć ślub cywilny? Jakie formalności? Ślub cywilny krok po kroku

Coraz więcej osób decyduje się jedynie na ślub cywilny, pomijając ceremonię kościelną. Podpowiadamy więc, jakich formalności trzeba dopilnować, by przejść przez tę ceremonię. Oto ślub cywilny krok po kroku.

ślub cywilny dodano: 20.06.2013 11:43

Krzesło ombre. Jak pomalować krzesło w ombre?

Ombre oznacza cieniowanie, czyli stopniowe rozjaśnienie lub przejście kolorystyczne. Ten efekt jest nowym trendem w modzie, stylizacji włosów i paznokci, a także we wnętrzach. Cieniowanie na tkaninach, ścianach i meblach to właśnie efekt ombre. Jak można samemu wykonać krzesło ombre?

cieniowane krzesło dodano: 21.02.2013 12:17

Jak zrobić zazdrostkę na okno z folii?

Oto pomysł na tanią i pomysłową dekorację okna wykonaną z mlecznej folii samoprzylepnej. Jest bardzo łatwa do samodzielnego zrobienia, ale można ją bez trudu usunąć. Naklejona na szybę, może przedstawiać miejski krajobraz, a jednocześnie pełni funkcję dyskretnej zasłonki, przypominającej zazdrostkę.

aranżacja wnętrz dodano: 24.02.2012 08:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Jarmołowicz - kim jest nowa dziewczyna Antoniego Królikowskiego?

Antoni Królikowski, czyli Kuba z sagi „Nad rozlewiskiem”, spotyka się ...

krok po kroku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krok po kroku. Wszystko na temat krok po kroku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.