porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy ruska heroina dotrze do Polski? Czy wiesz, czym może skończyć się branie krokodyla?

Ruska heroina, czyli krokodyl narkotyk kosi śmiertelne żniwo. To narkotyk produkowany w Rosji na ogromną skalę - jest tani i bardzo niebezpieczny. Krokodyl lub jak go zwą za Bugiem - mołodiec, jest kilka razy silniejszy od zwykłej heroiny i kilkadziesiąt razy mocniejszy od morfiny!  Osoba biorąca ten narkotyk ma przed sobą maksymalnie trzy lata życia!

 

AMFA dodano: 13.01.2012 00:01 | odpowiedz (2)

KROKODYL, heroina kanibal, dezomorfina: Co to jest, jak dział?

Czym jest najgroźniejszy narkotyk świata, który dosłownie zjada żywcem zażywające je osoby? Jak umiera człowiek po zażyciu Krokodyla?
dezomorfina dodano: 16.10.2013 10:58

Dlaczego krokodyl płacze mordując ?

Naukowcy udowodnili, że krokodyle ronią łzy podczas posiłku z powodów czysto biologicznych, a nie emocjonalnych. Eksperci od krokodyli uważają, że gady produkują łzy cały czas. Ich funkcją jest, podobnie jak ludzkich łez, nawilżanie oka. Ponadto łzy krokodyli są w budowie podobne do łez człowieka.

krokodyle łzy dodano: 20.05.2015 12:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

krokodyl szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krokodyl. Wszystko na temat krokodyl na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.