porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Składka rentowa rośnie! Czy będzie trudniej znaleźć pracę?

Tak jak premier Tusk zapowiedział w expose, nastąpił wzrost składki rentowej dla pracodawców o 2 punkty procentowe. Czy to oznacza mniejsze zatrudnienia? Bezrobocie urosło, ale czy będzie dalej rosnąć? 

 

koszty pracy dodano: 01.02.2012 16:38

Kiedy emeryt musi samodzielnie rozliczyć się z fiskusem

Najczęściej to ZUS lub KRUS rozlicza się za emeryta z urzędem skarbowym. W niektórych jednak sytuacjach, musi sam to zrobić.

pit emeryci dodano: 09.04.2015 14:27

KRUS zamiast ZUS. Jak się przenieść? [SPRAWDZONE RADY]

Odpowiednie wykorzystanie luki prawnej i przejście z ZUS do KRUS pomoże zaoszczędzić części przedsiębiorców nawet 11 tysięcy złotych rocznie. Jak to zrobić, kto na tym zyska i przede wszystkim czy ktoś może na tym stracić?

emerytury dodano: 20.08.2014 11:47

DONALD TUSK kariera od robotnika do premiera. Prawdziwa historia Tuska

Opozycjonista w czasach PRL, pracownik fizyczny w spółdzielni i współzałożyciel partii rządzącej – Platformy Obywatelskiej. Jak Donald Tusk wszedł na tak wysokie stanowisko w państwie? Kim jest premier? Czy expose premiera to tylko puste obietnice?

 

 

donald tusk dodano: 18.12.2011 15:10 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

KRUS szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. KRUS. Wszystko na temat KRUS na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.