porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Składka rentowa rośnie! Czy będzie trudniej znaleźć pracę?

Tak jak premier Tusk zapowiedział w expose, nastąpił wzrost składki rentowej dla pracodawców o 2 punkty procentowe. Czy to oznacza mniejsze zatrudnienia? Bezrobocie urosło, ale czy będzie dalej rosnąć? 

 

koszty pracy dodano: 01.02.2012 16:38

Kiedy emeryt musi samodzielnie rozliczyć się z fiskusem

Najczęściej to ZUS lub KRUS rozlicza się za emeryta z urzędem skarbowym. W niektórych jednak sytuacjach, musi sam to zrobić.

pit emeryci dodano: 09.04.2015 14:27

KRUS zamiast ZUS. Jak się przenieść? [SPRAWDZONE RADY]

Odpowiednie wykorzystanie luki prawnej i przejście z ZUS do KRUS pomoże zaoszczędzić części przedsiębiorców nawet 11 tysięcy złotych rocznie. Jak to zrobić, kto na tym zyska i przede wszystkim czy ktoś może na tym stracić?

emerytury dodano: 20.08.2014 11:47

DONALD TUSK kariera od robotnika do premiera. Prawdziwa historia Tuska

Opozycjonista w czasach PRL, pracownik fizyczny w spółdzielni i współzałożyciel partii rządzącej – Platformy Obywatelskiej. Jak Donald Tusk wszedł na tak wysokie stanowisko w państwie? Kim jest premier? Czy expose premiera to tylko puste obietnice?

 

 

donald tusk dodano: 18.12.2011 15:10 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

KRUS szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. KRUS. Wszystko na temat KRUS na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.