porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie krzewy ogrodowe można wykorzystać do stroików świątecznych?

Gałązki zimozielonych krzewów ogrodowych mogą być oryginalnym urozmaiceniem świątecznych ozdób, stroików lub wieńców. Odmiany o barwnych liściach i igłach oraz kolorowych owocach pomogą stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Jakie rośliny wybrać?

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 08.12.2011 07:03

Przesadzanie starszych krzewów. Które można, których nie? [RADY OGRODNIKA]

Choć większość krzewów, nawet tych dorosłych, dobrze zniesie „przeprowadzkę”, są takie, z którymi trzeba postępować bardzo ostrożnie. Zobacz, które to gatunki i na co należy zwrócić szczególna uwagę.

krzewy dodano: 08.10.2014 20:43

Jak pomóc roślinom dobrze rozpocząć sezon wegetacyjny?

Wczesna wiosna to bardzo często ciężki okres dla wielu krzewów ogrodowych. Szczególną uwagę warto zwrócić na rośliny zimozielone, które w czasie coraz częstszych słonecznych dni potrzebują wilgoci w glebie. Jak o nie zadbać po zimie?

efektywne mikroorganizmy dodano: 19.03.2012 15:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

krzewy zimozielone szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. krzewy zimozielone. Wszystko na temat krzewy zimozielone na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.