porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

„Stalkerzy” Paula Fincha. Czy warto sięgnąć po tę książkę?

Stalker, to słowo coraz częściej powtarza się w doniesieniach medialnych. Zaczyna towarzyszyć naszej codzienności. Stalker ( z ang.) oznacza osobę śledzącą kogoś, prześladowcę. Wiele zachodnich gwiazd kina i show biznesu boryka się z obecnością w ich życiu stalkerów.

dodano: 11.08.2015 13:46

Czy warto przeczytać „Czarnego Anioła. Opowieść o Ewie Demarczyk”?

O Ewie Demarczyk nie można mówić inaczej niż - artystka wybitna. Jej debiut, jak chyba żaden inny, zelektryzował i wprawił w zachwyt wszystkich, którzy byli jego świadkami.

Czy sięgnąć po książkę Katarzyny Puzyńskiej „Więcej czerwieni”?

Po dobrze przyjętym debiucie, kryminale zatytułowanym „Motylek” (Prószyński i S-ka), Katarzyna Puzyńska wydała drugą powieść „Więcej czerwieni” (też Prószyński i S-ka). Autorka nie zmieniła pisarskich upodobań. Jej kolejna książka jest również kryminałem.

Katarzyna Puzynska dodano: 24.10.2014 14:51

Regulamin KONKURSU - "Odpowiedź, a książka będzie Twoja!"

Poznaj regulamin konkursu, w którym rozdajemy książki "Jedz, módl się, kochaj." Każdy kto zarejestruje się w Mowimyjak.pl i udzieli pytania lub odpowiedzi ma szansę na zwycięstwo! Zapraszamy do zabawy. 

bestseller dodano: 12.12.2011 10:05

Zarejestruj się i WYGRAJ KSIĄŻKĘ!

Uwaga KONKURS! Zasady są proste, wystarczy, że się zarejestrujesz i udzielisz w kategorii: Pytania i Odpowiedzi. Zadaj pytanie, udziel komuś odpowiedzi, a najciekawszy tekst zostanie nagrodzony książkowym bestsellerem, pt.: „Jedz, módl się, kochaj”!

bestseller dodano: 31.01.2012 09:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015: IDA. Agata Kulesza - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agata Kulesza-Figurska jest jedną z lepiej rozpoznawalnych polskich aktorek. Przez ...

ksiazka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ksiazka. Wszystko na temat ksiazka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.