porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KSIĄŻKA KUCHARSKA BASIA RITZ z programu MasterChef! Pomysł na prezent dla mamy, babci

Książka zwycięzcy programu MasterChef - Ritz Basia w empiku kupisz za 42,99 zł. Znajdziesz tam 50 przepisów polskiego Masterchefa! My uważamy, że to świetny pomysł na prezent gwiazdkowy dla mamy! Pierwsza książka kucharska zwyciężczyni pierwszej edycji programu – Basi Ritz - ukazała się w poniedziałek 26 listopada, dzień po finale show Masterchef. 

KSIĄŻKA KUCHARSKA dodano: 30.11.2012 17:36

PREZENT POD CHOINKĘ. Dlaczego warto kupić NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ? Książkę zwycięzcy programu MasterChef"

Basia Ritz, zwyciężczyni MasterChef sezon 1 programu TVN, w ramach wygranej wydała swoją pierwszą książkę "NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ".  Znajdziemy tu przepisy, porady i inspiracje – wszystko, czego potrzebujesz, aby samemu zostać MasterChefem.

Anna Starmach dodano: 03.12.2012 06:59

NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ - jakie są najlepsze przepisy zwyciężczyni MASTERCHEF?

NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ to książka z przepisami zwyciężczyni MasterChef sezon 1. Znajdziesz tu przepsiy na dania nie tylko smaczne i na każdą okazję - także święta - ale też dosyć proste w przygotowaniu!

Basia Ritz dodano: 03.12.2012 09:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

KSIĄŻKA BASI RITZ szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. KSIĄŻKA BASI RITZ. Wszystko na temat KSIĄŻKA BASI RITZ na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.