porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym jest książka "Hotel Ritz. Życie, śmierć i zdrada w Paryżu"?

Ten budynek to miejsce magiczne, jedna z wizytówek Paryża. To tam, przy Place Vendome zatrzymują się koronowane głowy, gwiazdy i celebryci. Historię tego miejsca opisuje Tilar J. Mazzeo – dziennikarka i wykładowca literatury na Colby Collage, autorka m.in. książki o historii perfum Chanel No. 5

książka dodano: 27.07.2015 16:06

Stroiciel lasu - czy warto przeczytać książkę Marka Stokowskiego?

„Stroiciel lasu” Marka Stokowskiego - polski realizm magiczny. W tle polska transformacja lat 90. XX wieku, a w centrum tytułowy stroiciel lasu. Czy warto przeczytać?

książki dodano: 18.03.2015 16:52

NIEZŁOMNA Agnieszki Lewandowskiej-Kąkol. O czym to książka?

Aresztowana przez Rosjan w wieku piętnastu lat, Anna Górska spędziła w najcięższych łagrach Syberii swe najpiękniejsze lata. Była poddawana brutalnym przesłuchaniom przez żołnierzy NKWD. Wtrącona do obozu katorżniczego, miała umrzeć za miłość do Polski. Jej głęboka wiara w Boga pomogła przeżyć koszmar.

Anna Górska dodano: 18.02.2015 15:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Trzaskowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Rafał Trzaskowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Rafał Trzaskowski, byłi europarlamentarzysta i wiceminister spraw zagranicznych ds. europejskich ...

książka o miłości szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. książka o miłości. Wszystko na temat książka o miłości na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.