porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nike 2011 dla Mariana Pilota. Kim jest Marian Pilot, autor nagrodzonej książki "Pióropusz"?

Marian Pilot mówi, że jest leniwym literatem, bo wydaje książkę raz na kilka lat. Ale w tym wypadku widać, że pośpiech nie służy. Kim jest Marian Pilot, laureat tegorocznej Nagrody Nike, autor nagrodzonej książki "Pióropusz"?  

Andrzej Stasiuk dodano: 03.10.2011 10:40

Książka "Amerykańcy Marzyciele. Jak lewica zmieniła Amerykę". Czy warto przeczytać?

Wydawnictwo Krytyka Polityczna wydała na polskim rynku książkę słynnego amerykańskiego intelektualisty Michaela Kazina "Amerykańscy marzyciele. Jak lewica zmieniła Amerykę". Czy warto ją czytać?

Amerykańscy marzyciele dodano: 18.09.2012 17:12

Czy warto przeczytac książkę pt:" Chodzi mi tylko o prawdę?

Gdy ksiądz pyta o twoje życie duchowe i moralne, a ciebie szlag trafia, bo wiesz, że sam ma wiele na sumieniu, to koniecznie zapoznaj się z książką "Chodzi mi tylko o prawdę"- rozmowy prowadzonej przez Tomasza Terlikowskiego z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim. Prawda o Kościele i duchowieństwie

duchowieństwo dodano: 03.07.2012 21:03

Jak i jaką wybrać lekturę?

Sięgając na półkę z książkami, nie wiesz co wybrać ? Wszystko zależy od Twoich upodobań. Przeczytaj artykuł, popytaj znajomych i wybierz właściwą dla siebie lekturę. Czytanie to frajda!

biblioteka dodano: 29.11.2012 12:10

Książki na wakacje! Daczego warto przeczytać powieść WYSPA GWIAZD? O czym jest ta książka?

Potrzebujesz lektury na wakacje? Przeczytaj Wyspę gwiazd. Gwiazdy i media w krzywym zwierciadle. „Wyspa gwiazd” Carla Hiaasena to najzabawniejsza powieść, jaka ukazała się tego lata.

Carl Hiaasen dodano: 31.07.2012 19:05

Książka dla dzieci "Korniszonek" Grażyny Bąkiewicz - o czym opowiada?

Wspaniała zabawna książka dla dzieci, która rozbawi nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Mówimy, dlaczego warto sięgnąć po książkę.

Empik dodano: 26.04.2013 11:15

Kim jest J. K. Rowling, autorka fantastycznych powieści o Harrym Potterze?

Czy wiesz jak naprawdę nazywa się J. K. Rowling i kim była zanim została pisarką? Mówimy kim jest słynna angielska pisarka i jak wpadła na pomysł napisania książek o Harrym Potterze.

fantastyka dodano: 29.02.2012 18:06 | odpowiedz (3)

Do czego służą sepulki?

Sepulka – l.mn. sepulki, odgrywający doniosłą rolę element cywilizacji Ardrytów (ob.) z (...) Enteropii (ob.). Ob. Sepulkaria*

Dzienniki Gwiazdowe dodano: 01.06.2012 16:50

Tomas Tranströmer laureatem tegorocznej Literackiej Nagrody Nobla!

Laureatem Literackiej Nagrody Nobla został w tym roku Tomas Transtömer. Ten szwedzki poeta pokonał dwóch pozostałych faworytów konkursu – Boba Dylana i polskiego poetę Adama Zagajewskiego.

Adam Zagajewski dodano: 06.10.2011 13:48

Jak urządzić domową bibliotekę?

Dom bez książek nie ma duszy. Trudno sobie wyobrazić rozwój osobisty bez książek w domu, gdy jest ich więcej warto wygospodarować na nie odpowiednie miejsce.

aranżacja wnętrz dodano: 24.02.2012 07:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

książki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. książki. Wszystko na temat książki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.