porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Maultaschen, czyli pierogi mięsno-szpinakowe według Magdy Gessler

Maultaschen to pierogi o nietypowym prostokątnym kształcie wypełnione parówkowo-szpinakowym farszem podane z sosem koperkowym. Jak przyrządzić to danie?

kuchnia niemiecka dodano: 23.05.2016 15:45 | odpowiedz (1)

KUCHENNE REWOLUCJE w CHOJNOWIE. Jak Magda Gessler zmieniła restaurację NIEBIESKI PARASOL?

W odcinku „Kuchennych rewolucji” wyemitowanym 26 kwietnia Magda Gessler odwiedziła Chojnów, 15-tysięczne miasteczko na Dolnym Śląsku. W restauracji „Niebieski parasol” trafiła na fatalną kuchnię, ale też pełnych zapału pracowników na czele z właścicielką, panią Małgorzatą. Co zmieniła Magda Gessler w Chojnowie? Jakie dania można zjeść w starej-nowej restauracji "Pod jeleniem"?

 

kuchenne rewolucje dodano: 27.04.2012 14:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

kuchnia szwabska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kuchnia szwabska. Wszystko na temat kuchnia szwabska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.