porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić idealny ROSÓŁ Z KURY? Podajemy sprawdzony przepis!

Rosół z kury to chyba ulubiona potrawa wszystkich Polaków. Zupka kojarzy nam się z niedzielnym obiadem u babci. I jak się okazuje jest bardzo łatwa w przyrządzeniu.

gotowanie dodano: 28.03.2012 16:40 | odpowiedz (2)

Jak ugotować pyszny rosół?

Wywar z mięsa i warzyw jest znany od wieków. Ma właściwości lecznice (działa przeciwzapalnie i odżywczo) i rozgrzewające. Nie bez powodu zaleca się go rekonwalescentom i zmarzluchom. Rosół może też być znakomitym punktem wyjścia dla wielu innych zup. ZOBACZ NASZ PRZEPIS NA PYSZNY ROSÓŁ Z KURY

kuchnia dodano: 10.11.2011 14:40

Kury w sweterkach: co to za moda?

Kury w swetrach? Czy to kolejna po ubieraniu małych piesków w stroje księżniczek, czy mini suknie ślubne, moda? Na szczęście nie tym razem. Na wielu stronach internetowych możemy zaleźć wykroje, z których możemy zrobić na drutach sweter dla kur uratowanych z hodowli przemysłowych.

kurczak dodano: 29.01.2015 07:50

Co było pierwsze: jajko czy kura? Naukowcy rozwiązali tę zagadkę

Odwieczną zagadkę co było pierwsze: jajko czy kura, rozwiązał zespół badawczy z Wielkiej Brytanii. Naukowcy od dawna znali odpowiedź na to pytanie, ale dopiero teraz uzyskali dowody na potwierdzenie swoich tez.

jajko dodano: 08.02.2013 10:14

SENNIK. Sny o rolnictwie – co oznaczają? Sny o wsi, pracy na roli są dobrą wróżbą!

Sny o rolnictwie to jedne z najpiękniejszych i najlepiej wróżących snów, jakie można sobie wyobrazić. Są wyrazem tęsknoty za naturą i harmonią. Oznaczają stabilizację, powodzenie finansowe, szacunek innych oraz trwałą miłość i... pracowitego, solidnego partnera. Zobacz co jeszcze oznaczają sny, w których główną rolę odgrywa wieś.

Gospodarstwo rolne dodano: 27.01.2013 17:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

kura szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kura. Wszystko na temat kura na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.